Vodič FRIGO - MKD a SK, skupina C a E

VADUAL, a. s.

Logistické centrum Vadual, Cesta na Hohenau 884, 908 71 Moravský Svätý Ján, Slovensko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
739 - 2 700 EUR/mesiacVodič sk."C": základ 739 EUR v hrubom(BRUTTO) , t.j. spolu s príplatkami to činí 65 až 85 € brutto (60 až 80 € netto)/deň - t.j. cca. 1.400-2.400 netto) mesačne (základ + diéty +odmeny), záleží to hlavne od ochoty vodiča pracovať - presnejší výpočet mzdy, odmien a bonusov upresníme pri osobnom pohovore. Vodič sk."E": základ 739 EUR v hrubom(BRUTTO) t.j. spolu s príplatkami to činí 75 až 95 € brutto (70 až 90 € netto)/deň - t.j. cca. 1.700-2.700 netto) mesačne (základ + diéty +odmeny), záleží to hlavne od ochoty vodiča pracovať - presnejší výpočet mzdy, odmien a bonusov upresníme pri osobnom pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vodič malého chladiarenského vozidla skupiny "C" v EU, prevažne okolité krajiny (SK,A,CZ,H,PL)- občas aj mimo EU, dlhšie aj kratšie väčšinou pravidelné trasy, medzinárodná a vnútroštátna preprava najmä teplotne citlivého tovaru, víkendy väčšinou doma, mesačná mzda 1.400-2.400 EUR v čistom (NETTO), t,j. 60 až 80 EUR netto /deň - záleží to len na vodičovi a jeho ochote pracovať, info na mail [email protected] alebo tel. +421 905 627 953- pán Mračna

Navyše hľadáme aj vodičov skupiny "E" pre MKD, práca len s chladiakmi, mesačná mzda 1.700-2.700 EUR v čistom (NETTO), t,j. 70 až 90 EUR netto /deň- záleží to len na vodičovi a jeho ochote pracovať - bližšie info na telefón +421 908 675 180 - Bc. Šimek resp. +421 905 704 896 - Ing. Vadina, mail [email protected].

ľudský a seriózny prístup, rodinná firma
výborné motivujúce mzdové podmienky,
odmeny za nadštandartnú prácu,
platené víkendy a povinné prestávky (24/45-ky),
automatické platenie mýta,
možnosť ubytovania,
finančné benefity pri využití vlastného firemného servisu a autoumyvárne
dobrý pracovný kolektív

Informácie o výberovom konaní

tachografová karta vodiča
kvalifikačná karta vodiča(tzv. KKV karta)- ak nemá, pomôžeme vybaviť
psychotesty- ak nemá, pomôžeme vybaviť
platná zdravotná prehliadka
čistý register trestov

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

doprava

Vodičský preukaz

C, E

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

pracovitosť, ochota, flexibilita, zodpovednosť, príjemné a slušné vystupovanie voči klientom a spolupracovníkom,

www.vadual.eu - Chladiarenská logistika
Preprava liekov, potravín, chladeného a vysokohodnotného tovaru.

Zabehnutá, progresívna spoločnosť s 30-ročnou históriou, spĺňajúca požadované normy kvality v súlade s ISO a GDP so sídlom v Moravskom Svätom Jáne.

Ponúkame zákazníkom komplexné služby v oblasti
logistiky, skladovania a prepráv teplotne citlivého tovaru.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3944676  Dátum zverejnenia: 7.11.2021  Spodná hranica mzdy (brutto): 739 EUR/mesiac