Van Huet Teplice hledá nové kolegy řidiče MKD

Van Huet Teplice s.r.o.

Německo, Velká Británie, Nizozemsko (Práce vyžaduje cestování)
plný úvazek
Termín nástupu
dle možností
Mzdové podmínky (brutto)
50 000 - 55 000 Kč/měsícmzda + diety podle odpracovaných dní

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

•Práce na tahači s dvoupatrovými návěsy 2WIN

•Mezinárodní přeprava paletového zboží po celé západní Evropě

•Turnusová práce 4+2/4+1/3+1/ jak si zvolíte turnus, tak ho máte

•Práce v sympatickém kolektivu

•Práce je vhodná i pro dvojosádky

• Pro představu s čím u nás budete pracovat shlédněte video : https://www.youtube.com/watch?v=IsVWUEHHEkI

Zaměstnanecké výhody, benefity

•diety 60€ v každém státě včetně ČR

•základní mzda 17.000 - 20.000 kč podle zkušeností

•Jezdíme jen vlastní zákazníky

•Jezdí se jen západní Evropa (= Německo, Holandsko, Belgie, Anglie, Francie, Itálie, Švýcarsko, Rakousko, ČR )

•odměny pokud máte ADR 50€ / měsíc, za ekojízdu 50€ / měsíc atd

•Při turnusu 3+1 si vyděláte zhruba 50-55.000 kč čistého, podle počtu dní strávených v práci.

•Vozidla zn. Mercedes, Scania, Volvo, DAF SUPER SPACE CAB

•Za každý víkend strávený na turnusu vám náleží 1,5 pracovního dne volna + máte samozřejmě 20 dní dovolené

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Řidičský průkaz

C, E

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Mezinárodní kamionová doprava

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 3705060  Dátum zverejnenia: 18.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 50 000 - 55 000 Kč/měsícmzda + diety podle odpracovaných dní