Seřizovač - Rychvald

Varroc Lighting Systems, s.r.o.

Místo práce
Rychvald, Moravskoslezský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* je zodpovědný za seřízení a správný chod jednotlivých strojních zařízení na středisku - montážní linky
* pečuje o bezvadný stav a čistotu jednotlivých nástrojů a nářadí, zodpovídá za jejich správné, bezpečné a přehledné uložení
* kontroluje kvalitu vyráběných dílců v průběhu celé směny dle plánu kontrol, reaguje na případné závady
* kontroluje úplnost a správnost předepsané dokumentace na jednotlivých pracovištích
* spolupracuje s pracovníky podpůrných týmů na opravách a údržbě zařízení

Zaměstnanecké výhody, benefity

* zajímavá práce na závodě světelné techniky v Rychvaldu
* motivující finanční ohodnocení a variabilní bonusový systém
* nadstandardní zaměstnanecké benefity (příspěvek na dopravné, 5 týdnů dovolené, docházkový bonus, příplatky na stravování, životní a penzijní připojištění a další)
* možnost odborného a kariérního růstu

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* min. UO - technického směru
* schopnost čtení technické dokumentace
* znalost pneumat. a hydraul. systémů
* znalost práce na operačních panelech a PC (MS-Office, MS-Outlook)
* manuální zručnost, odolnost proti stresu
* flexibilita a vstřícnost, samostatnost
* ochota a schopnost se učit
* aktivní přístup k řešení problémů
* průkaz VZV výhodou
* ochota pracovat ve třísměnném provozu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost Varroc Lighting Systems v České republice je centrem vývoje a předním světovým výrobcem světelné techniky, forem a nástrojů pro automobilový průmysl. Mezi hlavní zákazníky patří společnosti Ford, VW, PSA, Jaguar, Land Rover, GM, Mercedes a Bentley.

S téměř 2300 zaměstnanci v České Republice nabízí společnost Varroc Lighting Systems uplatnění v Technickém centru zaměřeném na výzkum a vývoj světelné techniky v oblastech optiky, mechanické konstrukce a elektroniky. Vývojové centrum se nachází v Novém Jičíně a nově rovněž v Ostravě. Možnost uplatnění nabízí i výrobní závody a nástrojárna v Novém Jičíně a Rychvaldě, které se zaměřují na sériovou výrobu světelné techniky a návrh a výrobu forem, příslušenství a specializovaných strojů k podpoře výroby světelné techniky. Více informací o společnosti je k dispozici na www.varrocgroup.com.
ID: 2532980  Dátum zverejnenia: 2.10.2017