Oblastní manažer/manažerka maloobchodních prodejen - oblast Morava

Velkoobchod Orion s.r.o.

Jihomoravský kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj (Práce vyžaduje cestování)
plný úvazek
Termín nástupu
dle dohody
Mzdové podmínky (brutto)
35000-45000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vedení maloobchodních prodejen společnosti, dohled a kontrola jejich provozu, dodržování sjednaných podmínek, kontrola sortimentu zboží, kontrola a vedení zaměstnanců, řízení ekonomických ukazatelů.

Zaměstnanecké výhody, benefity

bonusy/prémie, služební auto, mobilní telefon, notebook, příspěvek na penzijní připojištění, sleva na firemní výrobky, stravenky

Informace o náboru

Nabízíme
Jistotu stabilního zaměstnání v prosperující české společnosti, velmi dobré mzdové ohodnocení včetně prémií, zaučení, proškolení, podporu, služební telefon, notebook, služební auto, dotované stravování, zaměstnanecké slevy, příspěvek na penzijní připojištění. Nástup dle dohody

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Hledáme:
Akčního, rozhodného a přesvědčivého člověka s min. SŠ vzděláním s maturitou a praxí v oblasti řízení maloobchodních prodejen. Požadujeme znalost práce na PC, samostatnost, zodpovědnost, a vlastní iniciativu, časovou flexibilitu, organizační a řídící schopnosti, slušné vystupování, zvládání administrativních a personálních činností souvisejících s provozem prodejen, čistý TR, řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

ORION - český obchod pro domácnost, se zabývá prodejem domácích potřeb 25 let.
V současné době má ve své databázi 38 vlastních prodejen a 42 franchisových.
Obchodní síť se stále rozrůstá a firma se rozhodla od roku 2014 expandovat i na Slovensku, kde je již otevřených 27 prodejen.

Počet zaměstnanců

200-249 zaměstnanců
ID: 3414980  Dátum zverejnenia: 8.6.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 35000-45000