Operátor/ka výroby, až 27 000 – stabilní společnost

VESUVIUS ČESKÁ REPUBLIKA, a.s.

Místo práce
Průmyslová 726, Třinec, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 20 000 Kč/měsícNástupní bonus 20. 000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Výrobní práce v nadnárodní společnosti, která je předním výrobcem žáruvzdorné keramiky ve světě.. Moderní pracoviště s přátelským kolektivem, závodní stravování a nástupní příspěvek 20 000,- Kč.

Co u nás budete dělat?
• Pracovat na moderních pracovištích jako jsou lisovna, pece, obrábění, svařování, dokončovaní a finální balení
• Plnit stanovené výrobní normy – nemusíte se bát, jsou postaveny s rozumem, pracovní postupy a normy bezpečnosti práce. Bezpečnost je u nás na prvním místě!
• Směnu vede mistr a předáci jednotlivých pracovišť

Jak si Vás představujeme?
• Jste týmový hráč s přátelským duchem
• Dokážete přemýšlet i trochu technicky
• Vyučení nebo maturitu v technickém oboru vítáme, ovšem není podmínkou.
• Máte chuť pracovat v nepřetržitém provozu (2 ranní, 2 odpolední, 2 noční, 2 volna)
• Prostor máme pro zkušené borce z výrobních firem i pro provozem nedotčené začátečníky – rádi Vás vše naučíme!

A konečně – co za to nabídneme my Vám?
• Nástupní mzdu 20 000 Kč – včetně prémií a příplatků je hrubá mzda nováčka až 27 000 Kč
• Po 1. roce se můžete těšit na hrubou mzdu až 32 500 Kč
• Bohatý systém měsíčních a pololetních prémií, příplatků za směnnost, příspěvků na volnočasové aktivity, nadstandartní penzijní a životní připojištění, 5 týdnů dovolené atd.
• Nástupní bonus po ½ roce setrvání ve firmě - 20. 000 Kč
• Řekněte o naší pozici Vašemu kolegovi, kamarádovi – dostanete od nás odměnu 20. 000 Kč za doporučení nového zaměstnance!!!
• Obědy a pitný režim je u nás plně hrazen zaměstnavatelem
• Nastoupit můžete ihned nebo si na Vás klidně počkáme
• Smlouva je u nás přímo pod kmen Vesuvius, smlouvu na neurčito můžete mít již od půl roce
• Neváhejte a ozvěte se nám!

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

VESUVIUS ČESKÁ REPUBLIKA, a.s. - výrobní závod izostaticky lisované keramiky pro kontinuální odlévání oceli nadnárodní společnosti VESUVIUS se sídlem v Třinci.

Počet zaměstnanců

200-249 zaměstnanců
ID: 4143154  Dátum zverejnenia: 16.8.2021  Spodná hranica mzdy (brutto): 20 000 Kč/měsíc