Referent/ka oddělení veřejných zakázek

Veterinární a farmaceutická univerzita Brno (MPSV)

Místo práce
Palackého třída 1946, 612 00 Brno, Brno - město
plný úvazek
Termín nástupu
2016-12-01
Mzdové podmínky (brutto)
20000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ostatní odborní pracovníci v administrativě a správě organizace (33439)

Pracoviště a kontakty

Firma:Veterinární a farmaceutická univerzita Brno, IČ 62157124
Pracoviště:Palackého třída 1946/1, Královo Pole, 612 00 Brno 12

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vysokoškolské
Pracovní poměr:od 2016-12-01
Mzdové rozpětí:od 20000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Přihlášky s požadovanými materiály zasílejte do 11.11.2016 na adresu:
VFU Brno
Personální oddělení
Palackého tř. 1946/1
612 42 Brno
nebo elektronicky na adresu: [email protected]

Požadujeme:
" vysokoškolské vzdělání
" znalost příslušné legislativy, schopnost samostatného tvůrčího řešení problémů
" komunikativní dovednosti, zodpovědnost, samostatnost, systematický způsob práce, soustředěnost, pečlivost
" dobrá znalost MS Office
" znalost problematiky ekonomických informačních systémů
" znalost systému řízení a financování veřejných vysokých škol
" praxe s finančním řízením větší organizace
" praxe ve vedoucích funkcích min. 5 let
" komunikativní znalost anglického jazyka
Náplň práce:
" správa a ochrana majetku KSK, vč. jeho využití, oprav, údržby a skladování
" spolupráce s kontrolními orgány a příprava podkladů ke kontrole
" vedení hospodaření KSK
" nábor nových zaměstnanců
" komunikace s úřady, odborem památkové péče, Ministerstvem kultury, Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy
" zpracování návrhů ročního čerpání investičních i neinvestičních prostředků
" vybírání poplatků za ubytování studentů a ostatních ubytovaných osob a provádění kontroly placení kolejného
" tvorba vnitřních předpisů
" zpracování výkaznictví a rozborů, vystavování faktur, mzdových a účetní dokladů
" řešení přestupků studentů
Přihláška k výběrovému řízení musí obsahovat:
" strukturovaný profesní životopis s přehledem dosavadní praxe
" kopie dokladů o nejvyšším dosaženém vzdělání
" výpis z rejstříku trestů
" motivační dopis /max. 1 strana A4/
" souhlas se zpracováním osobních údajů
Vybraní uchazeči budou pozváni k výběrovému řízení.
Univerzita si vyhrazuje právo výběrové řízení zrušit.
Předpokládaný nástup: 1. 12. 2016

Poslední změna:2016-10-14, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Brno-město

číslo volného místa: 11578570774

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně
ID: 2766088  Dátum zverejnenia: 14.10.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 20000 Kč/měsíc