HR Specialista

VF Czech Services, s.r.o.

Místo práce
Ke Zdibsku, Zdiby, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
01.08.2018
Mzdové podmínky (brutto)
Dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- podpora náboru pracovníků pro různá oddělení distribučního centra (především interní výb. řízení)
- komunikace a agenturami práce, plánování a organizování práce ag. zaměstnanců
- správa docházky agenturních zaměstnanců
- spolupráce s manažery při řešení strategie firmy
- příprava podkladů pro nástup a odchod zaměstnanců
- práce s interními systémy
- zajišťování školení

Zaměstnanecké výhody, benefity

- práce ve velké stabilní společnosti
- týden dovolené navíc
- flexibilní prac. dobu
- benefit Kafeterie (příspěvek každý měsíc po ZD)
- roční osobní ohodnocení (13.mzda) a každoroční nárůst mzdy
- vzdělávání a kurzy v sídle společnosti
- slevy na firemní produkty (značkové oděvy a obuv), firemní prodejnu
- obědy za 10,- Kč, příspěvek na dopravu, ovoce, kávu, čaj zdarma každý den
- docházkový bonus
- náborový příspěvek od 5 000,-Kč
- možnost kariérního postupu
- nástup ihned

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatní znalosti

Personalistika - Základy

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- zkušenosti s náborem a výběrem zaměstnanců min. 1 rok
- min. SŠ vzdělání a znalost AJ na komunikativní úrovni
- znalost HR procesů, zákoníku práce a nástrojů náboru
- znalost práce s PC na uživatelké úrovni
- komunikativnost, důslednost, proaktivní přístup k práci

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

VF Czech Services, s.r.o. je součástí velké mezinárodní korporace zabývající se výrobou, prodejem a distribucí značkového oblečení a obuvi. Hledáme pracovníky pro naše největší distribuční centrum v Evropě. Probíhá zde distribuce firemních značek jako je Vans, Lee, Wrangler atd. Info o společnosti na : www.vfc.jobs.com

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 3444884  Dátum zverejnenia: 10.7.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou