Tesaři - klempíři - pokrývači

Viktor Kajaba, DiS. (MPSV)

Místo práce
350 02 Cheb, Okres Cheb
plný úvazek
Termín nástupu
2016-10-01
Mzdové podmínky (brutto)
120 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pokrývači (71210)

Pracoviště a kontakty

Firma:Viktor Kajaba, DiS., IČ 74163884
Pracoviště:Viktor Kajaba, DiS. -001, okres Cheb (dle zakázek), Cheb, 350 02 Cheb 2

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Základní + praktická škola
Pracovní poměr:od 2016-10-01
Mzdové rozpětí:od 120 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Jedná se o pozici "tesaři - klempíři - pokrývači" !!! Jedná se o dohodu o provedení práce - poté možné převedení na pracovní smlouvu !!! Místo výkonu práce: okres Cheb (dle zakázek). Výše odměny z DPP: od 120,- Kč/hod. Vhodné i pro absolventy (stavební řemesla a dřevozpracující obory). Náplň práce: pomocné práce v tesařství a pokrývačství (krovy, střechy, dřevostavby). Požadujeme: vyučení v oboru "tesaři, truhláři, zpracování dřeva" nebo v jiném stavebním oboru výhodou, alespoň minimální praxe nutná. Nabízíme: zvláštní prémie. Kontakt pro zájemce: telefonicky (volat Po-Pá 8:00-18:00 h) anebo e-mailem - sjednat si termín a místo schůzky !!!

Poslední změna:2016-09-27, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Cheb

číslo volného místa: 11119330773

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
ID: 2737726  Dátum zverejnenia: 27.9.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 120 Kč/měsíc