Elektromechanik

VLTAVA LABE MEDIA a.s.

Místo práce
U Stavoservisu, Praha 10, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
Ihned
Mzdové podmínky (brutto)
30 000 - 45 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Odpovědnost za chod a funkčnost tiskových strojů a výrobních linek
Odpovědnost za údržbu a opravy těchto zařízení

Zaměstnanecké výhody, benefity

Poskytujeme týden dovolené navíc, sick days, příspěvek na penzijní spoření, odměny za loajalitu, zvýhodněné volání pro Vás a Vaši rodinu, slevy na finanční produkty + vybraná pojištění od našich partnerů a mnoho dalšího.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Vzdělání v oboru

Elektro, vyhl. 50

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

VLTAVA LABE MEDIA a.s. je druhé největší vydavatelství v České republice. Vydavatelství je vybudováno na stabilních základech a vlastní ho středoevropská investiční skupina Penta. Do skupiny patří i největší slovenské vydavatelství News & Media Holding. Novým kolegyním a kolegům nabízíme možnost podílet se na rozvoji velkého vydavatelského domu a perspektivní zaměstnání v renomované společnosti s působností v regionech ČR. Vydáváme 70 regionálních mutací Deníků s unikátním zásahem 2,3 mil. čtenářů v rámci zpravodajských deníků. Dále vydáváme 27 regionálních týdeníků a 17 časopisů např. : Glanc, Story, Vlasta, Květy, National Geographic, Dům a Zahrada.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 3693021  Dátum zverejnenia: 13.6.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 30 000 - 45 000 Kč/měsíc