Reagujte bez životopisu

Tesári na stavby - Holandsko od 550 EUR v čistom (za 40 hodín)

VM Recruitment s.r.o.

Miesto práce
Holandsko
Termín nástupu
ihneď, podľa dohody
Mzdové podmienky (brutto)
2 200 - 2 600 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V prípade ak máte záujem vycestovať za prácou ihneď, váš zamestnávateľ vám poskytuje tzv. pred-zmluvu, s ktorou sa následne preukážete na hraniciach.

Aktuálne obsadzujeme zamestnancov na pozície:

Tesár na stavbe - lokalita Eindhoven a Rotterdam, práca na betónovej konštrukcii, betónové debnenie a podobne.

V rámci spoluprácu s našim holandským partnerom hľadáme aj na iné pozície v oblasti stavebníctva, automobilovom priemysle a podobne.

- minimálne počiatočné náklady (cesta do Holandska a stravné do prvej výplaty)
- ubytovanie je poskytnuté a hradené zamestnávateľom
- registrácia sociálneho a zdravotnom poistení v Holandsku, za pomoci zamestnávateľa
- výplata každý týždeň na váš bankový účet
- práca na Holandsku pracovnú zmluvu s možnosťou TPP (trvalý pracovný pomer)
- asistencia so zakúpením letenky, alebo cestovného lístka do Holandsku

V prípade záujmu prosím pošlite (ideálne v anglickom/nemeckom jazyku) váš životopis na: [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Holandská spoločnosť s 15 ročnou praxou v automobilovom, stavebnom a výrobnom odvetví. Práce sú poskytované v Holandsku, aj v Nemecku.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- je potrebná prax v odbore
- pre väčšinu pozícii je potrebná znalosť anglického jazyka alebo nemeckého jazyka minimálne na základnej úrovni.

VM Recruitment poskytuje profesionálne služby uchádzačom o zamestnanie a zamestnávateľom. A s našimi dlhodobými skúsenosťami sme sa naučili, že personálne obsadenie nie je číselná hra - je to podnik, ktorý vytvára a váži si medziľudské vzťahy. Preto kladieme dôraz na počúvanie, vedenie správnym smerom a prispôsobovaniu sa pracovnému trhu.
S našim tímom ponúkame riešenia na mieru, ktoré uspokoja vaše individuálne potreby. Spolupracujeme s poprednými organizáciami, a vyvinuli sme si pozitívnu reputáciu v našom odbore.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3764028  Dátum zverejnenia: 8.4.2020  Spodná hranica mzdy (brutto): 2 200 EUR/mesiac