Colná deklarácia metodik - Key User pre colné systémy

VOLKSWAGEN SLOVAKIA, a.s.

Miesto práce
Jána Jonáša 1, Devínska Nová Ves, Slovensko

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Plat

Základná zložka mzdy od 1277 € brutto v závislosti od kvalifikácie a skúseností*

*Mesačná mzda obsahuje ZÁKLADNÚ ZLOŽKU MZDY od 1277 € brutto, jazykový príplatok, osobné a skupinové hodnotenie.

POZÍCIA VHODNÁ AJ PRE ABSOLVENTA

Vaše úlohy

-- sledujete, udržiavate systémy a aplikácie používané v colnom konaní
-- spolupracujete s IT na ich údržbe
-- spolupracujete s finančným riaditeľstvom
-- koordinujete a nasadzujete projekty v colnom konaní v spolupráci s IT
-- vykonávate systémovú podporu a spolupracujete s colnými orgánmi
-- optimalizujete existujúce funkcionality colných, interných a koncernových systémov v závislosti od potrieb v colnom konaní
-- pripravujete reporty, štatistiky interne ako aj pre orgány štátnej správy a koncernové oddelenia, ktoré sa zaoberajú colným konaním

Vaša kvalifikácia

-- stredoškolské/vysokoškolské vzdelanie ekonomického smeru
-- aktívna znalosť nemeckého jazyka, minimálna úroveň B2 (slovom aj písmom)
-- znalosť AJ - mierne pokročilý - výhodou
-- MS Office - pokročilý užívateľ
-- základné znalosti z oblasti IT
-- znalosť colných predpisov a postupov v colnom konaní - výhodou
-- znalosti s navrhovaním softvérových riešení - výhodou
-- skúsenosť s prácou v SAP výhodou
-- samostatnosť, komunikatívnosť, flexibilita, analytické myslenie
-- odolnosť voči stresu
-- vodičský preukaz skupiny B

Požiadavky na zamestnanca

Prax na pozícii/v oblasti

Ekonomika / Financie / Účtovníctvo

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Volkswagen Slovakia vyrobil na Slovensku od roku 1991 už viac ako 7 miliónov vozidiel. Je pilierom slovenského exportu, jedným z najväčších súkromných zamestnávateľov v krajine a spolu so svojimi zamestnancami jedným z najväčších prispievateľov do verejných rozpočtov. V Bratislave vyrába automobily Volkswagen Touareg, Audi Q7, Audi Q8, Porsche Cayenne, Porsche Cayenne Coupé, Volkswagen Passat a Škoda Superb. Okrem vozidiel produkuje aj komponenty pre výrobu v martinskom závode.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3706749  Dátum zverejnenia: 1.7.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.