Manažér logistiky

VVISS spol. s r.o.

Kostolanská 2/540, 922 42 Madunice (SR), Rovensko pod Troskami (ČR), okres Hlohovec, okres Piešťany, okres Trnava, Praha, Okres Jičín, Okres Semily
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
plat 1 300,- € HR /po skúšobnej dobe 1 550,- € HR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme vhodného kandidáta na voľné pracovné miesto Manažér logistiky pre naše sklady v SR aj ČR (Kostolanská 2/540, 922 42 Madunice (SR), Rovensko pod Troskami - Žernov (ČR), Centrála Praha)

Náplň práce :
Vyťažovanie vlastného vozového parku (cca 6-10 ťahačov a šoférov) pre destinácie (ČR, SR, Benelux, Itálie, Německo, Maďarsko) a zabezpečovanie cca 10 až 20 externých prepráv MKD a rozvozov SR týždenne. Organizovanie opráv pomocou servisných zmlúv.

V prípade Vášho záujmu o ponúkanú pracovnú pozíciu, pošlite na e-mailovú adresu svoj štrukturovaný životopis spolu s motivačným listom, dotazníkom (k dispozícii na stiahnutie : http://www.vviss.cz/index.php?lang=svk&show=career ) a prípadnými priloženými skenmi certifikátov, referencií a ostatných dokumentov.

- výhodný mobilný tarif
- príspevok na stravu
- možnosť ubytovania
- možnosť získania odborných skúseností

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- časová flexibita, práca krátky / dlhý týždeň
- samostatnost
- zodpovednost
- organizačné a riadiace schopnosti

Firma VVISS pôsobí na trhu od roku 1991 a je jedným z najväčších distribútorov a producentov ovocia v SR a ČR.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3312271  Dátum zverejnenia: 16.2.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: plat 1 300,- € HR /po skúšobnej dobe 1 550,- € HR/mesiac