Učitel/ka praktického vyučování sš (obor kuchař)

Výchovný ústav, dětský domov se školou, základní škola, střední škola a školní jídelna, Žlutice, Jiráskova 344 (MPSV)

Místo práce
Jiráskova 344, 364 52 Žlutice, Okres Karlovy Vary
plný úvazek
Termín nástupu
2016-11-02
Mzdové podmínky (brutto)
21530 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vychovatelé pro děti se speciálními vzdělávacími potřebami (23526)

Pracoviště a kontakty

Firma:Výchovný ústav, dětský domov se školou, základní škola, střední škola a školní jídelna, Žlutice, Jiráskova 344, IČ 70845433
Pracoviště:Výchovný ústav, dětský domov se školou, základní škola, střední škola a školní jídelna Žlutice, Jiráskova 344 - OO1, Jiráskova 344, 364 52 Žlutice

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vyšší odborné
Pracovní poměr:od 2016-11-02
Mzdové rozpětí:od 21530 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol
Osoby se zdravotním postižením (OZP)

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Kontakt: předem telefonicky, e-mailem.
Zařazení dle katalogu prací 262/2006 Sb. Vzdělávací a výchovná činnost v odborném vyučování s výučním listem. Řidičské oprávnění sk. B, psychotesty pro ped. pracovníky, učitelství.
Zaměstnanecké výhody: Příplatek za ztížené podmínky, ohodnocení po zapracovnání, možnost dokončení studia, kurzy, semináře hradí zaměstnavatel. Příspěvek zaměstnavatele na důchodové a penzijní pojištění. Bezplatně poskytované vitaminy v době epidemie. Příspěvek na dovolenou 1x za 3 roky ve výši 3500 Kč + 1500 Kč pro dod. příslušníky. 1x hrazené masáže, závodní stravování s příspěvkem.

Poslední změna:2016-11-02, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Karlovy Vary

číslo volného místa: 11151650785

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání
ID: 2789545  Dátum zverejnenia: 2.11.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 21530 Kč/měsíc