Koordinátor zákazníckeho centra pre maďarský trh - Maďarský jazyk podmienkou!

W.A.G. payment solutions SK, s.r.o.

Miesto práce
Dunajské nábrežie, Komárno, Slovensko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce:
• zpracovávanie samostaných úloh v odbore obchodu
• písomná a telefonická komunikácia s klientmi a dodávateľmi
• bežná administratíva (kopírovanie, štatistika, scan, zásielky)
• zadávanie dát do systému Navision
• podpora Area Sales Managera

Informácie o mzde

800

Ponúkame:
• samostatnú, zodpovednú prácu na plný úväzok
• zázemie nadnárodnej stabilnej spoločnosti, pracovisko v Komárne
• zodpovedajúce platové ohodnotenie
• možnost individuálnych jazykových kurzov a odborných školení, ďalšie benefity
• možnosť kariérneho rastu

V prípade záujmu nám pošlite svoj životopis v slovenskom jazyku. Kontaktovať budeme uchádzačov, ktorých skúsenosti zodpovedajú uvedeným kritériám.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Maďarský jazyk - Expert (C2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Strojopis - základy
Hospodárska korešpondencia - základy
Microsoft Dynamics NAV - základy
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požadujeme:
• schopnosť samostatnej práce, príjemné vystupovanie
• aktivní prístup k práci, zodpovednosť, samostatnosť, bystrosť
• ochotu učit sa nové veci
• dobrú uživatelskú znalosť práce na PC (MS Office)
• čerství absolventi SŠ a VOŠ sú vítaní
. prax v oblasti ekonomie

W.A.G. payment solutions, a.s. je jednou z najdynamickejších spoločností na palivovom trhu Strednej Európy. Naša podnikateľská činnosť pokrýva viac než desiatku európskych krajín.
Sme na čele zavádzania nových technológií do procesu nákupu a distribúcie pohonných hmôt. Vďaka trvalému zameraniu na dopyt na trhu a vďaka silným inovačným schopnostiam môžeme poskytovať naším zákazníkom vysoko efektívne riešenie ich každodenného nákupu pohonných hmôt.
Hlavným produktom spoločnosti W.A.G. payment solutions, a.s. je palivová karta EUROWAG, špeciálne určená pre profesionálnych dopravcov. S palivovou kartou EUROWAG môžu naši zákazníci tankovať pohonné hmoty, platiť mýtne a využívať ďalšie vybrané služby v celej Európe.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Kukučínova 38/A
83103 Bratislava
ID: 1337734   Dátum zverejnenia: 28.8.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   800