Reagujte bez životopisu

Regionální servisní technik pro stroje a pneumatické zařízení

Walter Kompressortechnik Polska Sp. z.o.o.

Místo práce
Česká republika (Práce vyžaduje cestování)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce:
• Spouštění nových sad pneumatických zařízení.
• Běžná obsluha kompresorů a jiných pneumatických zařízení umístěných v přidělené oblasti.
• Kontakt s uživateli k udržování příslušných partnerských vztahů.
• Poskytování technické podpory klientům a spolupracovníkům.
• Realizace objednávek na periodické kontroly zařízení.
• Spolupráce s oddělením pro koordinaci webových stránek.
Požadavky:
• Technické vzdělání nebo minimální roční praxe v podobné pozici.
• Slušné chování.
• Včasnost a spolehlivost.
• Komunikační dovednosti a dovednosti týmové práce.
• Řidičský průkaz skupiny B.
• Základní počítačové dovednosti.
• Dobrá organizace vlastní práce.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
• Zaměstnání na základě pracovní smlouvy, nezbytné pracovní nástroje.
• Technickou podporu.
• Firemní auto.
• Motivující odměňovací systém.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Jazykové znalosti

Polský jazyk - Úplný začátečník (A1) nebo Anglický jazyk - Úplný začátečník (A1)

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

WALTER KOMPRESSORTECHNIK je mezinárodní průmyslová skupina podniků. Již více než 30 let se zabýváme výrobou a prodejem moderních zařízení souvisejících s produkcí a používáním stlačeného vzduchu (šroubové a pístové kompresory, sušičky, filtry)
ID: 3951003  Dátum zverejnenia: 13.8.2020