Specialista on-line obchodních příležitostí

Waterlogic CZ s.r.o.

Místo práce
Ke Slivenci 48, 154 00 Lochkov, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
dle dohody
Mzdové podmínky (brutto)
30 000 - 40000,- Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jsme nadnárodní společnost Waterlogic, světová jednička, která se zabývá řešením pitného režimu pro B2B sektor. Našimi klienty jsou firmy, ve kterých lidé pijí vodu. Nejvíce si rozumíme s firmami od 25 do 250 zaměstnanců. Jsou to především kanceláře, dále výrobní závody, kliniky, autosalony apod.

Máme super produkt!

Pomocí našich výdejníků na vodu, které jsou špička na světovém trhu, poskytujeme nadstandartní pitný režim na pracovištích po celé České republice. Ve spoustě firem se dnes ještě pořád pije z barelu nebo se dovážejí plastové lahve. Naše poslání je využít zdroj vody přímo v na místě, upravit ho do nejvyšší kvality a zamezit zbytečnému dovážení vody odjinud. Našim klientům vždy poskytujeme nejvyšší komfort – vodu mají vždy připravenou - ať už studenou, horkou, perlivou či neperlivou.

Koho hledáme?
Doplňujeme náš tým o schopného člověka, který dokáže vytipovat, odhalit, zkontaktovat a následně „lapit“ a už nepustit klienty, kteří brouzdají po našich stránkách, sociálních sítích, apod. Jedná se především o Facebook, Linkedin, Skype, chat a webové stránky.

Úkolem obchodníka je komunikovat s těmito potenciálními klienty a vytvořit z nich klienty reálné. Velkou výhodou tedy je, že tyto návštěvníky produkt zajímá a jsou zvědaví dovědět se více.

Součástí práce je také tvorba a rozesílání emailingu na tyto, potenciální klienty.

Výsledkem Vaší práce bude generování nových obchodních příležitostí (leadů) moderním způsobem, který je v zahraničí již hodně známý, ale u nás ještě velmi málo využívaný.

Hledáme člověka, který:

má chuť naučit se nový způsob obchodu a být o pár kroků napřed než konkurence
chce být úspěšný a velmi dobře odměněný za své úsilí a snahu
má výborné komunikační schopnosti, tah na branku a nebojí se vlastního úspěchu
má rád on-line marketingové kanály a bude ho těšit zpracovávání získaných dat a proměnit statistiku v realizovaný obchod
nechce jezdit po schůzkách a trávit hodiny a hodiny za volantem
baví ho moderní technologie a baví ho využívat je i na obchodní schůzky
má zdravý selský rozum a nebojí se ho používat.
Uvítáme zkušenosti z obchodní pozice v call centru, ale není to podmínkou.

Co na oplátku nabízíme my?
příležitost naučit se získávat nové klienty moderním způsobem
možnost pracovat pro světovou jedničku v oboru
možnost plánovat si čas dle svého
možnost pátků na homeoffice
služební telefon a notebook i pro soukromé účely
plat 30 – 40 000,- Kč (fixní mzdu + odměnu za dobře odvedenou práci)
kvalitní zaškolení a podpora šéfa i kolegů
možnost využití karty ActivePass na sport a další aktivity
příspěvek na dopravu
možnost kariérního růstu na pozici vedoucího týmu
a také… skvělou vodu na pracovišti ;-)

Pokud cítíte, že Vás pozice zaujala, zašlete nám svůj životopis a povězte nám o sobě něco více. Těšíme se právě na Vás :-).

Zaměstnanecké výhody, benefity

časovou flexbibilitu
občasný homeoffice
telefon a notebook i pro soukromé účely
bonusy
kartu Aktive Pass
kariérní růst
skvělou vodu na pracovišti :-)

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

obchodní duch, odvaha, chuť začít něco nového

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Waterlogic – výhradní distributor světové jedničky v rámci zajištění pitného režimu do společností, s co nejmenší zátěží pro přírodu. Nejvíce si rozumíme s firmami od 25 do 250 zaměstnanců (kanceláře, menší výrobní společnosti, školy, zdravotnictví…).
ID: 3615386  Dátum zverejnenia: 6.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 30 000 - 40000,- Kč