Provozní manažer (junior)

Way to work s.r.o.

Místo práce
Argentinská 286/38, Praha 7, Hlavní město Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Společnost Way to Work s.r.o. je ryze česká pracovní agentura se sídlem v Praze, která se specializuje na komplexní personální služby především pro výrobní a logistické společnosti.

Pro rozšíření našeho manažerského týmů hledáme vhodné kandidáty na pozici Provozní manažer.

Vašim úkolem bude:
- personální zajištění provozů v Praze a středních Čechách
- zajišťování potřebné dokumentace
- péče o pracovníky, vydávání pracovních pomůcek, svoz
- jednání a domlouvání podmínek s ubytovacími zařízeními
- komunikace s koordinátory směn, zástupci klienta a senior manažery
- pravidelný reporting o průběhu zakázek

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
- samostatnou práci s vlastním polem působnosti
- práci převážně v terénu
- vzdělávání a kariérní růst
- výdělek, který bude odpovídat výkonu
- služební vůz a služební telefon
- zázemí dynamicky se rozvíjející firmy

Informace o náboru

Pokud jste časově flexibilní, baví vás práce s lidmi a nejste kancelářský typ, zašlete nám svůj životopis.

V případě zájmu o tuto pozici zašlete životopis v češtině. Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zprostředkování práce a personální poradenství

Agentura práce

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Očekáváme:
- praxi s vedením lidí či koordinací týmů
- časovou flexibilitu a chuť cestovat
- velkou míru odpovědnosti a spolehlivost
- samostatnost a schopnost rychlého rozhodnutí
- osobnost s přirozenou autoritou
- zkušeného řidiče

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost Way to Work, s.r.o. je ryze česká pracovní agentura se sídlem v Praze, která se specializuje na komplexní personální služby především pro výrobní a logistické společnosti v České republice.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 3068740  Dátum zverejnenia: 18.5.2017