Svářeč MAG 135 a zámečník do Německa - Sasko. I bez znalosti němčiny

WBD WeldingService GmbH

Místo práce
Německo
plný úvazek
Termín nástupu
21.08.2017
Mzdové podmínky (brutto)
12,00-16,71€ / hod + příspěvek na ubytování a cestování

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho renomovaného zákazníka v oblasti konstrukce kolejových vozidel hledáme k OKAMŽITÉMU nástupu MAG SVÁŘEČE a ZÁMEČNÍKY v regionu Görlitz/Bautzen.

Požadujeme:
- praxi na pozici MAG svářeče / zámečníka minimálně 2 roky
- platný certifikát EN 135 ocel+nerez (je výhodou, ne však podmínkou)
- zkušenost v oblasti stavby kovových konstrukcí, kolejových vozidel, lodí apod.
- samostatná práce a znalost výkresové dokumentace
- znalost němčiny není podmínkou!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
- dlouhodobé zaměstnání u jednoho z největších poskytovatelů personálních služeb
- práce u německé společnosti
- zajímavé finanční ohodnocení
- profesionální pracovní prostředí u jednoho z vedoucích výrobců kolejových vozidel
- nadtarifní mzda
- až 30 dní dovolené
- vánoční bonus
- příspěvek na dovolenou
- příplatky na dopravu a ubytování

Informace o náboru

Zašlete prosím Váš profesní životopis s výpisem pracovních míst a konkrétním popisem práce. Dále fotografii pasového formátu a případné certifikáty dokazující Vaši odbornost.

V případě, že postoupíte do dalšího kola výběrového řízení, budeme Vás kontaktovat.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme předchozí praxi v oboru

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

WBD WeldingService GmbH se specializuje na sváření a jako certifikovaná svářecí společnost se věnuje svým zákazníkům již více než 20 let. Naši zákazníci jsou z následujícíh oborů: produkce kolejových vozidel, konstrukce potrubí, strojů, mostů, ocelových mostů, ocelových vodních staveb, lodí, jeřábů, výstavba elektráren a závodů. Zároveň působí v potravinářském průmyslu a farmacii. Společnost WBD má v současné době více než 270 zaměstnanců, a to převážně svářečů, přípravářů a zámečníků, ale také odborný personál, svářecí inženýry a má svou vlastní svařecí akademii.

Společnost WBD WeldingService GmbH je hlavní dodavatelem, poskytovatelem personálních služeb a / nebo partnerem pro rámcovou smlouvu

Počet zaměstnanců

200-249 zaměstnanců
ID: 3157601  Dátum zverejnenia: 11.8.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 12,00-16,71€ / hod + příspěvek na ubytování a cestování