Kontrolor ve strojírenské výrobě (dělník)

Wikov Sázavan s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Okružní 600, 285 22 Zruč nad Sázavou, Okres Kutná Hora
plný úvazek
Termín nástupu
2016-11-01
Mzdové podmínky (brutto)
20000 - 27000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Kvalitáři a testovači výrobků, laboranti (75430)

Pracoviště a kontakty

Firma:Wikov Sázavan s.r.o., IČ 48950874, http://www.wikov.cz
Pracoviště:Okružní 600, 285 22 Zruč nad Sázavou 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Dvousměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2016-11-01
Mzdové rozpětí:od 20000 do 27000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:POŽADUJEME:min. středoškolské vzdělání (technický směr výhodou), znalost práce s měřidly ve strojírenské výrobě, orientace ve výkresové dokumentaci, počítačové znalosti MS Office (Word, Excel), pečlivost, pracovitost, dobrý zrak, spolehlivost, časová flexibilita, komunikativnost, schopnost umět se rychle rozhodovat, výhodou znalost práce na 3D měřícím stroji, český nebo slovenský jazyk.
NABÍZÍME: příspěvek na stravu - závodní stravování, příspěvek na ubytování / dopravu, kompletní zaškolení do práce, podpora profesního růstu, práce na HPP (37,5 hod / týden), 13. a 14. plat (v závislosti na plnění cílů)
týden dovolené navíc
Místo výkonu práce: Okružní č.p. 600, Zruč nad Sázavou
V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem.

Poslední změna:2016-10-11, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Kutná Hora

číslo volného místa: 11548690797

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
ID: 2759807  Dátum zverejnenia: 11.10.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 20000 - 27000 Kč/měsíc