Výrobní dělník/kontrolor kvality–pro muže i ženy

Manuvia, a. s.

Česká republika, Jihočeský kraj, Pardubický kraj, Středočeský kraj, Hlavní město Praha, Okres Kolín, Okres Mladá Boleslav, Okres Nymburk, Praha - východ, Okres Písek, Okres Hradec Králové, Okres Pardubice, Praha - západ, Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- kontrola výrobků
- obsluha stoje
- kompletace výrobků

Zaměstnanecké výhody, benefity

- dlouhodobé a stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr
- kariérní růst
- ubytování zdarma v blízkosti pracoviště
- dotované stravné
- bonusy za docházka
- bonusy nad rámec mzdy
- benefity ze strany podniku a jiné motivační bonusy
- motivující mzda (možnost jeho postupného navyšování)
- pracovní oblečení a obuv zdarma
- v případě spokojenosti ze strany podniku možnost přejití pod kmen

Informace o náboru

Zaujala Vás naše pracovní nabídka? Neváhejte a zasílejte své životopisy, nebo pro více informací volejte, nebo pište na níže uvedené telefonní číslo.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Pro významnou firmu, předního výrobce průmyslových dílů přijmeme do svého týmu pracovníky. Staňte se součástí výroby pro automobilový průmysl.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- ochota pracovat
- dobrý zrak
- spolehlivost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Manuvia a hledáme pracovníky do různých oblastí. Najdeme Vám práci na míru.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 2993953  Dátum zverejnenia: 1.6.2017