Operátor výroby - ubytování zdarma - mzda od 133,- na hod. nástup hned!

Manuvia, a. s.

Česká republika, Jihomoravský kraj, Jihočeský kraj, Kraj Vysočina, Karlovarský kraj, Královéhradecký kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Pardubický kraj, Středočeský kraj, Hlavní město Praha, Okres Mladá Boleslav, Okres Blansko, Brno - město, Brno - venkov, Okres Břeclav, Okres Hodonín, Okres České Budějovice, Okres Český Krumlov, Okres Jindřichův Hradec, Okres Písek, Okres Strakonice, Okres Žďár nad Sázavou, Okres Karlovy Vary, Okres Sokolov, Okres Rychnov nad Kněžnou, Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Společnost se zabývá především lisováním za studena a obráběním kovů.

- obsluha lisu
- nijak náročná práce
- vkládání polotovarů (kov) o hmotnosti 2-18 kg do lisů
- ukládání hotového výrobku do bedny

Zaměstnanecké výhody, benefity

- motivující mzdové ohodnocení
- zajištěné ubytování s vlastním soc. zařízením + WIFI
- stravenky v hodnotě 90,-
- bonusy ze strany mistra
- zaučení a zapracování pod dohledem předáka

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

- vyučení ve strojírenském oboru nebo aspoň v obdobném
- ochotu učit se novým věcem
- flexibilitu
- ochotu pracovat na krátký a dlouhý týden (12tky)
- zodpovědnost

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Manuvia a hledáme pracovníky do různých oblastí. Najdeme Vám práci na míru.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3198370  Dátum zverejnenia: 19.4.2018