Ehs/iso koordinátor

WinWork, s.r.o. (MPSV)

Krajinská 275, 370 01 České Budějovice, Okres České Budějovice
plný úvazek
Termín nástupu
2016-12-01
Mzdové podmínky (brutto)
28000 - 35000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Inženýři bezpečnosti práce a ochrany zdraví (21497)

Pracoviště a kontakty

Firma:WinWork, s.r.o., IČ 29298393
Pracoviště:WinWork s.r.o., Krajinská 275/38, 370 01 České Budějovice 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-12-01
Mzdové rozpětí:od 28000 do 35000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Náplň práce:
- vedení a udržování standardů kvality (ISO 9001, 14001), OHSAS
- odpovědnost za BOZP, PO a ochranu životního prostředí
- spolupráce na interních, externích a zákaznických auditech
- hodnocení rizik, návrh preventivních a nápravných opatření
- úzká spolupráce s dceřinou společností v zahraničí
Požadavky:
- VŠ / SŠ vzdělání (ekonomického nebo technického směru)
- znalost AJ na min. úrovni B1
- zkušenost z obdobné pozice
- pečlivost, samostatnost a ochotu se dále vzdělávat
Nabízíme:
- pracovní uplatnění v zahraniční společnosti se silným zázemím
- dlouhodobou perspektivu profesního růstu
- mzda 30 – 35 000 Kč
- nástup možný ihned
V případě, že Vás naše nabídka zaujala, posílejte své životopisy na: [email protected], Tel: +420 608 948 807
Zasláním svého životopisu souhlasíte se zpracováním a shromažďováním Vašich osobních údajů společností WinWork, s.r.o. za účelem zprostředkování zaměstnání.

Poslední změna:2016-11-09, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Brno-město

číslo volného místa: 11695240725

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 2804192  Dátum zverejnenia: 9.11.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 28000 - 35000 Kč/měsíc