Zvárači od 9,80 e/hod,hradené ubytovanie alebo príspevok na auto, autobus..., zalohy každý týždeň, výplaty do10teho na účte aj živnostníci

Work House družstvo

Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
17.09.2018
od 8,90e/hod. v čistom + nástupný bonus 35,- EUR a vykon.premia

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zváranie na základe vykresovej dokumentácie
Zváranie metódou Co2
Kusová výroba
Práce na zmeny

Výplatu do 10teho na účte
Zálohy každý týždeň
Ubytovane zabezpečene
Strava zabezpečená v areál firmy - výber z druhov jedál
Preplacanie cestovneho, príp. prispevok nafta/benzin

Informácie o výberovom konaní

Zivotopisy poprosim na email:
[email protected], príp.kontakt na čísle 0905 606 111

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Poradenstvo a konzultačné činnosti v oblasti riadenia firiem

Spoločnosť pôsobiaca v oblasti poradenstva, konzultačnej a náborovej činnosti pre regionálnych, mimo regionálnych aj nadnárodných klientov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii zvárača vyhodou
Nutnost čítania vykresovej dokumentacie.
Praca na dve zmeny.
Praca v kolektíve.

ID: 3385818  Dátum zverejnenia: 28.8.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 8,90e/hod. v čistom + nástupný bonus 35,- EUR a vykon.premia