Svářeč CO2

Work Partners, s.r.o.

Místo práce
Krnov, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
IHNED
Mzdové podmínky (brutto)
185,-/hod v čistém + ubytování; 200,-/hod bez ubytování

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Výroba kolejových vozidel:
- svařování podvozků, komponentů pro kolej.vozidla
- opracování odlitků a výkovků
- výr. a renovace dvojkolí
- výr. velkých svařenců atd.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Možnost pravidelných příspěvků, záloh, zajištění ubytování

Informace o náboru

Platný certifikát EN-287, 135(CO2)(zašlete spolu s životopisem), práce ve směnném provozu, praxe...

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Samostatnost, spolehlivost, důslednost, znalost výkres.dokumentace ve strojírenství, flexibilita, fyzická zdatnost, ochota naučit se novým věcem...

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Počet let praxe

3

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Znalost zámečnických a svářečských prací, broušení

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost Work Partners je personální agentura především v oboru strojírenství. Pokud práci nabízíte nebo práci hledáte, jsme tu pro Vás. Naší specializací je zprostředkování zaměstnanců na pracovní pozice dle nabídky práce. Práci zprostředkováváme především ve strojírenském, automobilovém, elektronickém a stavebním průmyslu. Hledáme především zaměstnance na pozice: svářeč, obráběče kovů, řidiče vysokozdvižných vozíků atd... Sídlo naší společnosti je v Praze, ale působíme po celé ČR. Pomůžeme vám získat zaměstnání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3085827  Dátum zverejnenia: 18.5.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 185,-/hod v čistém + ubytování; 200,-/hod bez ubytování