Koordinátor ľudí pri výrobe automobilov

Work Service

Automobilová ulica 1, 917 01 Trnava, Trnavský kraj, Slovensko, okres Trnava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
823,- až 1023,- Brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečovať výrobu z hľadiska kvality, množstva a času,
- koordinovať a školiť tím výrobných pracovníkov,
- pomáhať operátorom v prípade ťažkostí, rieši problémy vo výrobe,
- poznať všetky pozície svojho pracovného modulu a pravidelne ich kontroluje,
- vykonávať operácie údržby prvého stupňa,
- zabezpečovať potreby svojho pracovného tímu v oblasti vybavenia napr. OOPP,
- zásobovať dielce na pracovnom poste,
- upozorňovať vedúceho v prípade nedostatkov, podieľa sa na neustálom zlepšovaní produktu a procesu,
- dbať na dodržiavanie BOZP.

- adekvátne finančné ohodnotenie - základný plat, výkonnostné prémie, vernostný bonus,
- 13. plat,
- zabezpečené stravovanie za 0,90 eura v závodnej jedálni a celoročný pitný režim,
- UBYTOVANIE + príspevok na ubytovanie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

PSA Peugeot Citroën Slovakia je automobilový závod spoločnosti PSA Peugeot Citroën na Slovensku pri meste Trnava. PSA Peugeot Citroën Slovakia zamestnáva 3 300 ľudí. Vyrába v trojzmennej prevádzke. Závod získal certifikát ISO 9001 v januári 2007, za kvalitu výroby a certifikát životného prostredia ISO 14001 v januári 2008.
V PSA Peugeot Citroën majú možnosť zamestnať sa a nájsť uplatnenie ľudia, ktorých láka práca s najmodernejšími technológiami v oblasti automobilového priemyslu. Aj z vás sa môžu stať odborníci a špecialisti automatizácie, mechaniky, kvality, logistiky či iných oblastí.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- vzdelanie technického smeru,
- ochota absolvovať ročné zaškolovanie na pozícii výrobného operátora,
- skúsenosti s koordinovaním ľudí a s prácou vo výrobe,
- ochota pracovať na zmeny - trojzmenná prevádzka,
- spoľahlivosť, flexibilita, manuálna zručnosť, schopnosť rýchlo reagovať a riešiť vzniknuté problémy, analytické a technické myslenie, organizačné schopnosti.

Společnost Work Service je nadnárodní personální společností. V současné době jsme jednou z největších společnotí zabývající se náborem pracovních sil a zajišťováním dočasných pracovníků ve střední a východní Evropě a zaměstnáváme tisíce lidí. Vedoucí postavení na středoevropském trhu práce byl startovní můstek pro mezinárodní expanzi. Nyní působíme v několika evropských zemích: Česká republika, Polsko, Slovensko, Německo, Anglie, Irsko, Ukrajina, Holandsko, Belgie

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2723547  Dátum zverejnenia: 21.9.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 823,- až 1023,- Brutto