Pomocník ve výrobě - Havířov

Work Service

Místo práce
Havířov, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 18 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

výroba plastového potrubí pro plynárenství a energetiku
kontrola výrobků
páskování, balení, navíjení hadic na velká kola
balení a ukládání zkontrolovaných výrobků
vizuální kontrola finálního výrobku

Zaměstnanecké výhody, benefity

12 hodinové směny - krátký a dlouhý týden
směny denní 6:00 - 18:00, noční 18:00 - 6:00
nástup IHNED nebo dle domluvy
pracoviště Havířov - Suchá
lze domluvit prohlídku pracoviště
110 Kč/hod + příplatky dle ZP
možnost přestupu do kmenového stavu
práce ve stabilní společnosti
přátelský kolektiv a příjemné pracovní prostředí

Informace o náboru

Pro našeho významného klienta hledáme pracovníka do výroby v Havířově.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Dodávka elektřiny, plynu, páry a klimatizovaného vzduchu

Společnost s dlouholetou tradicí působící v oblasti energetiky.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

pracovitost
pravidelná docházka dle rozpisu směn
fyzická zdatnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Work Service je úspěšná nadnárodní personální agentura s dlouhou tradicí v oblasti personálního poradenství a zprostředkování pracovních příležitostí.
Garantujeme nadstandardní péči o klienty i uchazeče o zaměstnání, zkušenosti a odbornost našich konzultantů a především individuální a lidský přístup. V krátkém časovém horizontu Vám zajistíme zaměstnání odpovídající Vašim představám nebo poradíme jak ho nejlépe najít.

Hledáte zaměstnání? Nechte to na nás!

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 2877463  Dátum zverejnenia: 9.2.2022  Spodná hranica mzdy (brutto): 18 000 Kč/měsíc