Vedoucí skladu (mezinárodní logistická společnost)

Work Service

Místo práce
Ústecký kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

V současné době pro svého klienta, úspěšnou mezinárodní logistickou společnost, hledám zkušeného Vedoucího skladu.

Náplň práce:

- zodpovědnost za řízení provozu celého skladu

- koordinace činností jednotlivých projektů

- vedení a motivace podřízených pracovníků

- úzká spolupráce s top managementem společnosti v ČR i v zahraničí

- řešení denní operativy, aj.

Požadujeme:

- SŠ/VŠ vzdělání

- prokazatelné zkušenosti na obdobné pozici (sklad o velikosti 10000m2 a větší)

- zkušenosti s vedením většího počtu lidí (50 a více)

- komunikativní znalost anglického jazyka

- výborné organizační a komunikační dovednosti, analytické myšlení

- dobrá znalost práce na PC (spediční programy, Excel,..)

- řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič

Nabízíme:

- zázemí v silné mezinárodní společnosti, která je špičkou ve svém oboru podnikání

- možnost dalšího kariérního růstu v rámci společnosti

- výborné finanční podmínky

- balíček zaměstnaneckých benefitů

- HPP, smlouva na dobu neurčitou

- nástup možný ihned, nebo dohodou

- místo pracoviště: Teplice

V případě Vašeho zájmu mi prosím zašlete Váš strukturovaný životopis v českém jazyce.

Veškeré Vámi zaslané materiály budou považovány za důvěrné. Odpovědí na tento inzerát dáváte společnosti Work Service Czech s.r.o. svůj souhlas se zpracováním osobních dat dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Pokud se Vám do 14 dnů neozveme, upřednostnili jsme jiné kandidáty pro postup do užšího kola výběrového řízení.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Mezinárodní logistická společnost.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Work Service je úspěšná nadnárodní personální agentura s dlouhou tradicí v oblasti personálního poradenství a zprostředkování pracovních příležitostí.
Garantujeme nadstandardní péči o klienty i uchazeče o zaměstnání, zkušenosti a odbornost našich konzultantů a především individuální a lidský přístup. V krátkém časovém horizontu Vám zajistíme zaměstnání odpovídající Vašim představám nebo poradíme jak ho nejlépe najít.

Hledáte zaměstnání? Nechte to na nás!

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3023982  Dátum zverejnenia: 20.4.2017