Montážní pracovník/-ice na HPP!

Work Service

Místo práce
Okres Ostrava
plný úvazek
Termín nástupu
ihned nebo dle domluvy

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- třídění výrobků dle typu
- olepování, očišťování vyhotovených výrobků
- jednoduché montážní úkony
- fyzicky nenáročná práce
- práce v sedě i ve stoje

Zaměstnanecké výhody, benefity

- 90,- Kč/hod. + ohodnocení dle pracovního výkonu až 4 000,- Kč/měsíc + příplatky dle zákoníku práce
- průměrná mzda zapracovaného pracovníka je až 105,-Kč/hod. + příplatky dle ZP
- 3 - směnný provoz (ranní, odpolední, noční)
- 8 - hodinová pracovní doba
- víkendy volné
- svozová doprava (Orlová, Havířov a Polsko) za zvýhodněnou cenu 13,-Kč
- dotované stravování (oběd v hodnotě 30,-Kč)
- PRÁCE NA HPP
- nástup ihned nebo dle domluvy
- dlouhodobá spolupráce s možností přestupu do kmenového stavu
- práce je vhodná spíše pro ženy (dle pracovního zařazení)
- místo práce: Vratimov (dobrá dopravní dostupnost)
- zajištěno zaškolení a zaučení
- zajištěno pracovní oblečení a obuv ZDARMA
- vstupní lékařská prohlídka ZDARMA
- čisté pracovní prostředí, bez hluku
- pravidelný výplatní termín
- možnost vyplácení týdenních záloh zasláním na účet

Informace o náboru

Pro bližší informace volejte 724 343 980, životopis zašlete na [email protected].

Těšíme se na spolupráci s Vámi!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Pro našeho klienta v Ostravě hledáme vhodné kandidáty na pozici "MONTÁŽNÍHO PRACOVNÍKA/ICE".

NABÍZÍME PRÁCI V OSTRAVĚ NA HLAVNÍ PRACOVNÍ POMĚR!

DLOUHODOBÁ A STABILNÍ SPOLUPRÁCE S MOŽNOSTÍ PŘESTUPU DO KMENOVÉHO STAVU.

VELMI DOBRÁ DOPRAVNÍ DOSTUPNOST! SVOZOVÉ AUTOBUSY Z HAVÍŘOVA, ORLOVÉ A POLSKA ZA ZVÝHODNĚNOU CENU!

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- zkušenost s prací ve výrobě výhodou
- manuální zručnost, jemná motorika
- věk min. 18 let
- trestní bezúhonnost
- dobrý zdravotní stav

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Work Service je úspěšná nadnárodní personální agentura s dlouhou tradicí v oblasti personálního poradenství a zprostředkování pracovních příležitostí.
Garantujeme nadstandardní péči o klienty i uchazeče o zaměstnání, zkušenosti a odbornost našich konzultantů a především individuální a lidský přístup. V krátkém časovém horizontu Vám zajistíme zaměstnání odpovídající Vašim představám nebo poradíme jak ho nejlépe najít.

Hledáte zaměstnání? Nechte to na nás!

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3092773  Dátum zverejnenia: 18.9.2017