Operátor výroby-ranní a odpolední-mzda až 18.000,-Kč, Vyškov (U.)

Work Service

Místo práce
Vyškov, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
17.000 - 18.000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro významnou společnost ve Vyškově hledáme operátory do výroby!

třísměnný provoz PO-PÁ - 8 hodinové směny ranní a odpolední (6:00 - 14:00; 14:00 - 22:00)

příprava materiálu a povrchová úprava daného materiálu
jednoduchá manuální práce
vizuální kontrola hotových produktů

Zaměstnanecké výhody, benefity

hlavní pracovní poměr
hodinová mzda + výkonnostní bonus 0 – 8% z měsíční hrubé mzdy bez příplatků
+ příplatky za odpolední směnu 18,-Kč/hod.
+stravenky
volné víkendy

Informace o náboru

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat na tel. čísle 602 385 151 nebo zašlete Váš životopis.

Tým Work Service Czech s.r.o.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Firma s dlouholetou tradicí, která působí v dřevařském odvětví.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Work Service je úspěšná nadnárodní personální agentura s dlouhou tradicí v oblasti personálního poradenství a zprostředkování pracovních příležitostí.
Garantujeme nadstandardní péči o klienty i uchazeče o zaměstnání, zkušenosti a odbornost našich konzultantů a především individuální a lidský přístup. V krátkém časovém horizontu Vám zajistíme zaměstnání odpovídající Vašim představám nebo poradíme jak ho nejlépe najít.

Hledáte zaměstnání? Nechte to na nás!

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3176063  Dátum zverejnenia: 4.7.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 17.000 - 18.000