Skladník Brno Modřice mzda až 26.000,-Kč

Work Service

Místo práce
Brno - venkov

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

8 hodinové směny (ranní + odpolední nebo třísměnný provoz)

zásoba výroby materiálem
příjem a expedice materiálu
organizace skladu

Zaměstnanecké výhody, benefity

nástupní mzda 20.200,-Kč/měs.
+ osobní ohodnocení až 11%
+ bonus za třísměnný provoz 2000,-Kč/měs.
+ docházkový bonus 1000,-
práce na HPP
25 dní dovolené
stravenky
doprava zdarma (svozový autobus)
proškolení na pracovišti

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Výroba kovů nebo kovových výrobků

Firma, která nabízí široký sortiment vysoce kvalitních výrobků pro řízení pneumatiky a hydrauliky, jako pohony, zařízení pro přípravu vzduchu, šroubení a ventily.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

zkušenosti s VZV
zaslání životopisu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Work Service je úspěšná nadnárodní personální agentura s dlouhou tradicí v oblasti personálního poradenství a zprostředkování pracovních příležitostí.
Garantujeme nadstandardní péči o klienty i uchazeče o zaměstnání, zkušenosti a odbornost našich konzultantů a především individuální a lidský přístup. V krátkém časovém horizontu Vám zajistíme zaměstnání odpovídající Vašim představám nebo poradíme jak ho nejlépe najít.

Hledáte zaměstnání? Nechte to na nás!

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3218939  Dátum zverejnenia: 13.4.2018