Pracovník kontroly kvality kreditních karet v Ostravě

Work Service

Místo práce
Ostrava-Svinov, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- výstupní kontrola kreditních karet
- blokace karet v případě neshod
- kontrola mezi produktů dle daných předpisů
- testování
- administrativa - evidence protokolů kvality
- zaučení, zaškolení

Zaměstnanecké výhody, benefity

- 12 - ti hodinové směny denní 6:00 - 18:00, noční 18:00 - 6:00
- směny formou krátkého a dlouhého týdne
- 18.000,-Kč/měsíc + příplatky dle ZP (práce v noci, víkend, svátek)
- nástup IHNED
- místo práce: Ostrava - Svinov (velmi dobrá dopravní dostupnost)
- velká možnost přestupu do kmenového stavu klienta
- možnost kariérního růstu a posunu ve firmě s využitím AJ
- zdarma vstupní lékařská prohlídka
- pravidelný výplatní termín
- zajištěno pracovní oblečení a obuv

Informace o náboru

Pokud splňujete uvedené podmínky, pošlete CV na [email protected] nebo volejte 724 343 980. Rádi Vám sdělíme bližší informace a domluvíme schůzku ve firmě.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Na hlavní pracovní poměr obsazujeme pozici "KONTROLORA KVALITY KREDITNÍCH KARET" v Ostravě.

PŘED NÁSTUPEM PROHLÍDKA PROVOZU, SEZNÁMENÍ SE S PRACOVNÍM PROSTŘEDÍM A NÁPLNÍ PRÁCE!

POZICE VHODNÁ PRO ABSOLVENTA SŠ S MOŽNOSTÍ KARIÉRNÍHO RŮSTU!

PRAXE NENÍ PODMÍNKOU, VŠE SE NAUČÍTE!

VELMI REÁLNÁ ŠANCE PŘESTUPU DO KMENOVÉHO STAVU KLIENTA A KARIÉRNÍHO RŮSTU S VYUŽITÍM ANGLICKÉHO JAZYKA!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Český jazyk - Expert (C2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SŠ vzdělání/absolvent SŠ
- znalost práce s PC
- znalost AJ velkou výhodou
- preciznost, pečlivost, samostatnost
- zdravotní způsobilost
- trestní bezúhonnost
- praxe není podmínkou, vše se naučíte

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Work Service je úspěšná nadnárodní personální agentura s dlouhou tradicí v oblasti personálního poradenství a zprostředkování pracovních příležitostí.
Garantujeme nadstandardní péči o klienty i uchazeče o zaměstnání, zkušenosti a odbornost našich konzultantů a především individuální a lidský přístup. V krátkém časovém horizontu Vám zajistíme zaměstnání odpovídající Vašim představám nebo poradíme jak ho nejlépe najít.

Hledáte zaměstnání? Nechte to na nás!

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3412579  Dátum zverejnenia: 15.8.2018