Inspektor/ka kvality od 141,-Kč/hod., Brno

Work Service

Místo práce
Přízřenice, Brno-jih, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

manuální práce s plastovými komponenty, třídění zboží do krabic, kontrola vadných výrobků, obsluha strojů, a práce s počítačem

Informace o náboru

Hledáme pracovnice na pozici Kontrolórky kvality v Brně do automotive výroby.

Nástup IHNED - v případě zájmu prohlídka pracoviště

Pracovní doba:

neděle - pátek; ranní i noční směna: 6:00 – 18:00, 18:00 - 6:00 - směny pouze 3 dny v týdnu!

Náplň práce:

měřit parametry výrobků
uvolňovat výrobu
provádět mezioperační kontroly
provádět výstupní kontroly finálních výrobků
zadávat zjištěná data do PC
Požadujeme:

SŠ nebo vyučení s maturitou
uživatelská znalost práce na PC (MS Word, Excel)
zkušenosti s měřidly výhodou (posuvka, mikrometr, kalibr)
čtení výkresové dokumentace výhodou

Nabízíme:

zajímavou práci v automobilovém průmyslu
odborná školení
zázemí stabilní české společnosti
závodní stravování
práci vhodnou pro absolventa

Mzdové podmínky:

Kontrolor kvality HPP

- Kontorla kvality – 141,- Kč/hod.

Příplatky:

- práce v noci – 20,-Kč/hod.

- práce o víkendu – 15,-Kč/hod.

- práce ve státní svátek dle ZP

- práce přesčas dle ZP

Dovolená:

- 20 dní za rok na HPP

Pro více informací nás kontaktujte na tel. +420 602 385 151, můžete zaslat SMS ozveme se zpět.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

výroba plastových komponentů do automobilů

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Work Service je úspěšná nadnárodní personální agentura s dlouhou tradicí v oblasti personálního poradenství a zprostředkování pracovních příležitostí.
Garantujeme nadstandardní péči o klienty i uchazeče o zaměstnání, zkušenosti a odbornost našich konzultantů a především individuální a lidský přístup. V krátkém časovém horizontu Vám zajistíme zaměstnání odpovídající Vašim představám nebo poradíme jak ho nejlépe najít.

Hledáte zaměstnání? Nechte to na nás!

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3484477  Dátum zverejnenia: 4.7.2019