Práce ve výrobě / kompletování výrobků / balení

Work Service

Místo práce
Bílov, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- lehká, čistá práce vhodná pro ženy
- kompletace drobných hraček
- práce s potravinářskými výrobky, cukrovinkami a následná kompletace těchto výrobků a hraček
- balení
- kontrola množství

Zaměstnanecké výhody, benefity

- práci v 3 - směnném provoze (ranní, odpolední, noční)
- 8 - hodinovou pracovní dobu
- místo práce - Bílov, okr. Nový Jičín
- práce na HPP - PRACOVNÍ SMLOUVA
- po 3 měsících možnost přestupu do kmenového stavu klienta
- pravidelný výplatní termín
- zaučení - praxe není podmínkou
- 14.500,-Kč/měsíc + docházkový bonus až 1000,-Kč/měs. + osobní ohodnocení až 4000,-Kč/měs. + příspěvek na dopravu ve výši 2000,-Kč/měsíc + příplatky dle ZP
- průměrná čistá mzda 17.000,-Kč/měsíc - 18.000,-Kč/měsíc

Informace o náboru

Pokud Vás naše nabídka zaujala, prosíme o zaslání Vašeho životopisu na [email protected]. Pro bližší informace nás můžete zkontaktovat na čísle 724 343 980.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

NA HLAVNÍ PRACOVNÍ POMĚR NABÍZÍME LEHKOU, ČISTOU PRÁCI V BÍLOVĚ S

PŘÍSPĚVKEM NA DOPRAVU VE VÝŠI 2000 KČ.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- praxe není nutná, vše Vám ukážeme a naučíme
- zdravotní způsobilost (práce v noci)
- trestní bezúhonnost
- věk min. 18 let

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Work Service je úspěšná nadnárodní personální agentura s dlouhou tradicí v oblasti personálního poradenství a zprostředkování pracovních příležitostí.
Garantujeme nadstandardní péči o klienty i uchazeče o zaměstnání, zkušenosti a odbornost našich konzultantů a především individuální a lidský přístup. V krátkém časovém horizontu Vám zajistíme zaměstnání odpovídající Vašim představám nebo poradíme jak ho nejlépe najít.

Hledáte zaměstnání? Nechte to na nás!

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3497093  Dátum zverejnenia: 22.10.2018