Strojársky priemysel hľadá posilu! Obsluha ohraňovacieho lisu s bezplatným ubytovaním

Work Service

Miesto práce
Bánovce nad Bebravou, Slovensko
Termín nástupu
ihned
Nástupný plat od 900€ a vyššie v závislosti od konkrétnej praxe + 170€ prémie, prít. prémia 35€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavnou náplňou práce bude predovšetkým- ohýbanie dielov podľa výkresovej a technickej dokumentácie
- nastavovanie ohraňovacieho lisu podľa parametrov výrobku
- vizuálna kontrola procesu
- nahlasovanie chýbajúcich materiálov, nástrojov na potrebné pracovné úkony, problémov so strojmi / nástrojmi nadriadenému

- pracovná zmluva priamo so spoločnosťou
- možnosť plne preplácaného ubytovania !!!
- možnosť príspevku na dopravu

Pracovná pozícia je obsadzovaná priamo u nášho klienta na trvalý pracovný pomer.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Pôvodom rakúska spoločnosť, výrobca obrábacích strojov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technický smer

Počet rokov praxe

1

Táto pozícia si vyžaduje už predošlú prax na podobnej pozícií
- znalosť čítania technickej výkresovej dokumentácie
- schopnosť ovládať CNC stroje
- ochota pracovať na zmeny (3 zmenná prevádzka)
- zodpovednosť

Společnost Work Service je nadnárodní personální společností. V současné době jsme jednou z největších společnotí zabývající se náborem pracovních sil a zajišťováním dočasných pracovníků ve střední a východní Evropě a zaměstnáváme tisíce lidí. Vedoucí postavení na středoevropském trhu práce byl startovní můstek pro mezinárodní expanzi. Nyní působíme v několika evropských zemích: Česká republika, Polsko, Slovensko, Německo, Anglie, Irsko, Ukrajina, Holandsko, Belgie

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3501472  Dátum zverejnenia: 26.9.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Nástupný plat od 900€ a vyššie v závislosti od konkrétnej praxe + 170€ prémie, prít. prémia 35€