Administrativa v účetním oddělení s AJ

Work Service

Místo práce
Praha, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
250 Kč/hod.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Nástup: 15.4.2018

Pracoviště: Praha 4 – Chodov

Náplň práce:

• Různá administrativa
• Základní účetnictví
• Písemná komunikace

Zaměstnanecké výhody, benefity

• spolupráci v silné mezinárodní společnosti
• mzda 250 Kč/hod.
• práce na HPP - cca 4 měsíce
• možnost odborného rozvoje a dalšího vzdělávání ve velké mezinárodní společnosti
• Přátelský kolektiv spolupracovníků a příjemné pracovní prostředí
• Stravenky

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Nyní hledáme uchazeče na pozici Administrativa v účetním oddělení s AJ do mezinárodní společnosti, sídlící v Praze.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Zkušenost s účetnictvím
• znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Work Service je úspěšná nadnárodní personální agentura s dlouhou tradicí v oblasti personálního poradenství a zprostředkování pracovních příležitostí.
Garantujeme nadstandardní péči o klienty i uchazeče o zaměstnání, zkušenosti a odbornost našich konzultantů a především individuální a lidský přístup. V krátkém časovém horizontu Vám zajistíme zaměstnání odpovídající Vašim představám nebo poradíme jak ho nejlépe najít.

Hledáte zaměstnání? Nechte to na nás!

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3636018  Dátum zverejnenia: 3.4.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 250 Kč/hod.