Operátor/ka montáže až 26.000 Kč/měsíc v Ostravě

Work Service

Místo práce
Ostrava, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned nebo dle domluvy

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

obsluha výrobní linky
výroba brzdových komponentů
montáž brzdových modulů
kontrola výrobku

Zaměstnanecké výhody, benefity

mzda 115,- Kč/hodina + příplatky dle ZP
přesčas 25% v pracovní dny, přesčas víkend 50%
příspěvek na dopravu 650,- až 2500,- (dle vzdálenosti dojezdu)
výrobní prémie 9% platu po zkušební době
bonus za nepřetržitý provoz 500,-Kč/měsíc
rizikový příspěvek 10% z minimální mzdy
dotovaná strava (jídelna)
nepřetržitý provoz ( 8 a 12-ti hodinové směny)
práce na hlavní pracovní poměr
možnost vyplácení záloh
možnost přestupu do kmenového stavu klienta
dobrá dopravní dostupnost
místo výkonu práce Ostrava Hrabová
pravidelný výplatní termín
moderní prostředí a zázemí firmy
pracovní oblečení a obuv zajištěno
práce vhodná pro muže i ženy

Informace o náboru

V případě, že Vás naše nabídka zaujala a máte vážný zájem o námi nabízené pracovní místo zašlete nám prosím svůj strukturovaný životopis prostřednictvím odpovědního formuláře viz. níže nebo volejte 702 279 486, 724 343 980.

VHODNÉ KANDIDÁTY BUDEME NÁSLEDNĚ KONTAKTOVAT OHLEDNĚ OSOBNÍHO SETKÁNÍ!

TĚŠÍME SE NA SPOLUPRÁCI S VÁMI!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Pro našeho významného klienta v oblasti automobilového průmyslu hledáme vhodné kandidáty na pozici Operátor montáže brzdových komponentů pro luxusní automobilky.

PRÁCE VHODNÁ PRO MUŽE I ŽENY!

PŘED NÁSTUPEM PROBÍHAJÍ PROHLÍDKY PROVOZU A VÝROBY! REÁLNĚ VIDĚT PRACOVNÍ PROSTŘEDÍ, NÁPLŇ PRÁCE, ZÁZEMÍ FIRMY.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

pracovitost, pečlivost, samostatnost
věk min. 18 let
zdravotní způsobilost
kladný přístup k práci

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Work Service je úspěšná nadnárodní personální agentura s dlouhou tradicí v oblasti personálního poradenství a zprostředkování pracovních příležitostí.
Garantujeme nadstandardní péči o klienty i uchazeče o zaměstnání, zkušenosti a odbornost našich konzultantů a především individuální a lidský přístup. V krátkém časovém horizontu Vám zajistíme zaměstnání odpovídající Vašim představám nebo poradíme jak ho nejlépe najít.

Hledáte zaměstnání? Nechte to na nás!

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3660080  Dátum zverejnenia: 5.11.2020