Výrobný pracovník v automobilovom priemysle

Work Service

Miesto práce
Automobilová 1, Zavar, Slovensko
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
800 eur + nočný príplatok 1,6 eur/h + odmeny max. 185 eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre automobilový závod Groupe PSA Slovakia v Trnave hľadáme šikovných ľudí, ktorí majú chuť pracovať. Práca v 3-zmennom režime na prevádzkach lisovňa, zvarovňa, lakovňa, montáž, kontrola kvality a logistika je určená pre tých, ktorým vyhovuje práca od PO do PIA a nevadia im nočné zmeny.

K hlavným náplniam práce patria:
- zabezpečovať bezprostrednú výrobu automobilov z hľadiska kvality, množstva a času,
- uskutočňovať výrobné operácie na svojom pracovnom úseku,
- vykonávať operácie údržby prvého stupňa (drobné údržbové práce v rámci svojej zodpovednosti),
- zabezpečovať čistotu na svojom pracovnom mieste,
- dodržiavať bezpečnostné pokyny a pracovné štandardy.

Pre svojich zamestnancov ponúkame:
- nočný príplatok 1,60€/hod,
- individuálne prémie do výšky 185,-€,
- príplatky za prácu nadčas ( 25% až 40%),
- 13.plat,
- zabezpečené stravovanie (0,90€),
- celoročný pitný režim,
- školenie zamestnancov,
- zabezpečené UBYTOVANIE (možnosť prísť pracovať z celého Slovenska),
- parkovanie priamo v areály závodu,
- prístup do práce s MHD,
- možnosť prestúpiť do kmeňového stavu,
- a mnohé iné.

Výberové konanie je od PONDELKA do ŠTVRTKA v Náborovom centre v TRNAVE. V prípade úspešného absolvovania náborového procesu je možné nastúpiť hneď v piatok. Potrebná je zdravotná dokumentácia alebo výpis z zdravotnej dokumentácie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Automobilka v Trnave patrí medzi technologicky najnovšie závody v skupine Groupe PSA . Dôslednou aplikáciou Systému výroby PSA a štandardizáciou všetkých pracovných postov sa závod rýchlo dostal medzi výrobné centrá skupiny s najlepšími výsledkami kvality. Aktuálne sa v trnavskom závode vyrábajú automobily Peugeot 207 a Citroën C3.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme pracovníkov:
- so zodpovedným prístupom k práci,
- s ochotou manuálne pracovať,
- s odolnosťou voči stresu,
- s manuálnymi zručnosťami,
- s dobrým zdravotným stavom,
- ideálne s praxou v automobilovom priemysle

Společnost Work Service je nadnárodní personální společností. V současné době jsme jednou z největších společnotí zabývající se náborem pracovních sil a zajišťováním dočasných pracovníků ve střední a východní Evropě a zaměstnáváme tisíce lidí. Vedoucí postavení na středoevropském trhu práce byl startovní můstek pro mezinárodní expanzi. Nyní působíme v několika evropských zemích: Česká republika, Polsko, Slovensko, Německo, Anglie, Irsko, Ukrajina, Holandsko, Belgie

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3660975  Dátum zverejnenia: 7.5.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 eur + nočný príplatok 1,6 eur/h + odmeny max. 185 eur