Operátor/ka balících linek

Work Service

Místo práce
Opava, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
září 2019
Mzdové podmínky (brutto)
18 000 - 22 500 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- obsluha na konci výrobních linek na balení léčivých přípravků
- práce na moderních strojích a v čistém prostředí

Zaměstnanecké výhody, benefity

- HLAVNÍ PRACOVNÍ POMĚR
- nástupní mzda 16.000 Kč (v případě zaučení nárůst mzdy)
- nadstandardní příplatky (příplatek za noční směnu 30 Kč/hod)
- výkonnostní prémie až 2.000 Kč/měs.
- stravenky 100 Kč/směna
- 5 týdnů dovolené
- příspěvek na dopravu 0-2000 Kč/měs.

- práce ve třísměnném provozu

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Chemický průmysl, výroba farmaceutických výrobků

Předním český poskytovatel smluvního balení léčivých přípravků včetně poskytování komplexních laboratorních služeb kontroly jakosti. Zákazníky jsou farmaceutické společnosti, jak z České republiky, tak především ze zahraničí. Zabalené produkty naleznete v lékárnách u nás doma, v celé EU nebo také v Jižní Africe či na Islandu, v Austrálii a státech bývalého SNS.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- zodpovědný přístup
- samostatnost
- pečlivost a spolehlivost
- čistý trestní rejstřík
- zdravotní průkaz (lze zajistit u našeho lékaře)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Work Service je úspěšná nadnárodní personální agentura s dlouhou tradicí v oblasti personálního poradenství a zprostředkování pracovních příležitostí.
Garantujeme nadstandardní péči o klienty i uchazeče o zaměstnání, zkušenosti a odbornost našich konzultantů a především individuální a lidský přístup. V krátkém časovém horizontu Vám zajistíme zaměstnání odpovídající Vašim představám nebo poradíme jak ho nejlépe najít.

Hledáte zaměstnání? Nechte to na nás!

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3744730  Dátum zverejnenia: 23.9.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 18 000 - 22 500 Kč/měsíc