Kontrolor/ka kvality

Work Service

Místo práce
Jindřichův Hradec, Česko
Druh pracovního poměru
na dohodu (brigády), živnost
Termín nástupu
Dle domluvy
Mzdové podmínky (brutto)
21 000 - 26 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do významné výrobní společnosti na kraji Jindřichova Hradce (dostupnost MHD) hledáme šikovné Kontrolory kvality.

Jedná se o příjemnou práci, kterou je možná vykonávat i v sedě, standardně se pracuje ve 3směnném provozu, ale bylo by možné se na směnách domluvit.

Práce je to pečlivá a drobnější, tudíž je pozice vhodnější pro ženy.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Možnost je zde i kariérního postupu na Team leadra nebo i Koordinátora.

Mzda je 130 Kč/hod při spolupráci na DPP nebo DPČ, při spolupráci přes IČO 160Kč/hod (živnost pro pozici Kontrolora není nijak vázaná, může si jí otevřít prakticky každý. S případným vyřízením rádi poradíme a náklady Vám proplatíme)

Jako bonus Vám jsme schopni plně proplatit náklady na cestu z/do práce!

Při doporučení „kamaráda“ Vás odměna též nemine!

NÁBOROVÝ BONUS 9.000 Kč, který čerpáte již za první měsíc v práci.

Informace o náboru

V případě zájmu odpovězte přes Odpovědní formulář a nezapomeňte přiložit aktuální životopis.

S dalším postupem Vás budeme kontaktovat telefonicky nebo emailem.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Společnost Exact Systems vznikla v roce 2004 a v současné době je vedoucím dodavatelem řešení kontroly kvality v oblasti výběru, oprav a třídění dílů, součástek a hotových produktů pro automobilový průmysl. Mezi zákazníky společnosti patří především poskytovatelé a dodavatelé automobilového průmyslu a výrobci automobilů.
Skupina Exact Systems momentálně zaměstnává přes 5000 zaměstnanců, kteří pracují se zákazníky s využitím rozsáhlé sítě 60 kanceláří působících po celé Evropě.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

100% závěrečná kontrola nevyžaduje předchozí praxi, ale je s výhodou, pokud již nějaké zkušenosti s chodem ve výrobní společnosti (fabrice) máte.

Rozhodující je pro nás zodpovědný přístup, pečlivost a dobrý zrak.

Každého pracovníka zaškolíme a máte možnost si po čase i zvýšit svou kvalifikaci díky certifikátu Školy kvality.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Work Service je úspěšná nadnárodní personální agentura s dlouhou tradicí v oblasti personálního poradenství a zprostředkování pracovních příležitostí.
Garantujeme nadstandardní péči o klienty i uchazeče o zaměstnání, zkušenosti a odbornost našich konzultantů a především individuální a lidský přístup. V krátkém časovém horizontu Vám zajistíme zaměstnání odpovídající Vašim představám nebo poradíme jak ho nejlépe najít.

Hledáte zaměstnání? Nechte to na nás!

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3752686  Dátum zverejnenia: 2.9.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 21 000 - 26 000 Kč/měsíc