Reagujte bez životopisu

Kontrolor kvality - Nástupní bonus 9.000Kč

Work Service

Místo práce
Rovná, Prostějov, Česko
Druh pracovního poměru
na dohodu (brigády), živnost
Termín nástupu
Dle domluvy
Mzdové podmínky (brutto)
Od 130 Kč/hod.Nástupní bonus 9.000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

kontrola kvality stabilizátoru podvozku
tato pozice je vhodná pro muže
vizuální kontrola s měřením a lehkou manipulací
práce s dokumenty (docházka, záznamy provedené činnosti)
12 hodinová pracovní doba, krátký dlouhý týden

Zaměstnanecké výhody, benefity

nástupní bonus ve výši 9.000 Kč
dlouhodobá spolupráce
zázemí mezinárodní společnosti (jistota pravidelné mzdy)
pravidelné školení kvality
Mzdu 130 Kč/hod při spolupráci na DPP nebo DPČ, při spolupráci přes IČO 150 Kč/hod (živnost pro pozici Kontrolora není nijak vázaná, může si jí otevřít prakticky každý. S případným vyřízením rádi poradíme a náklady Vám proplatíme)

Informace o náboru

Zašlete nám svůj životopis a my Vás obratem pozveme na osobní schůzku.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Společnost Exact Systems vznikla v roce 2004 a v současné době je vedoucím dodavatelem řešení kontroly kvality v oblasti výběru, oprav a třídění dílů, součástek a hotových produktů pro automobilový průmysl. Mezi zákazníky společnosti patří především poskytovatelé a dodavatelé automobilového průmyslu a výrobci automobilů.
Skupina Exact Systems momentálně zaměstnává přes 5000 zaměstnanců, kteří pracují se zákazníky s využitím rozsáhlé sítě 60 kanceláří působících po celé Evropě.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

na pozici kontrolora vás zaškolíme nepožadujeme tedy praxi v tomto oboru
důležitý je dobrý zrak (brýle nejsou překážkou)
zodpovědnost, spolehlivost a pečlivost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Work Service je úspěšná nadnárodní personální agentura s dlouhou tradicí v oblasti personálního poradenství a zprostředkování pracovních příležitostí.
Garantujeme nadstandardní péči o klienty i uchazeče o zaměstnání, zkušenosti a odbornost našich konzultantů a především individuální a lidský přístup. V krátkém časovém horizontu Vám zajistíme zaměstnání odpovídající Vašim představám nebo poradíme jak ho nejlépe najít.

Hledáte zaměstnání? Nechte to na nás!

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3754028  Dátum zverejnenia: 10.12.2019  Spodná hranica mzdy (brutto): 130 Kč/hod.