Výjezdní tým - kontrola kvality

Work Service

Místo práce
Česká republika (Práce vyžaduje cestování)
Druh pracovního poměru
na dohodu (brigády), živnost
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
160 - 190 Kč/hod.+ příplatky a bonusy za výkon

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Nabízíme volné pozice na kontrolu kvality do výjezdního týmu.
Budete vysláni na pracoviště v České Republice.
Zaplatíme Vám cestu, ubytování a vy máte možnost si vydělat nadstandardní mzdu a k tomu shlédnout jiné město, které by jste za normálních okolností nenavštívili.

Místo výkonu práce: Janovice u Klatov, Český Dub a další

Mzda: DPP/DPČ 160 Kč/hod
OSVČ 190 Kč/hod
Živnost pro pozici Kontrolora není nijak vázaná, může si jí otevřít prakticky každý. S případným vyřízením rádi poradíme a náklady Vám proplatíme.

Směnnost: PO DOHODĚ, nejčastěji 3směnný provoz
Možnost přesčasů

Požadujeme
• ochotu cestovat
• ochotu pracovat ve směnném provozu
• dobrý zrak (brýle nejsou překážkou)
• flexibilitu, spolehlivost, zodpovědnost
• VLASTNÍ AUTO = VELKÁ VÝHODA

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme
• příspěvek na dopravu + finanční bonusy pro řidiče
• mzda 160/190 Kč/ hod základní sazbu
• nenáročnou manuální práci
• jistotu mzdy
• ubytování

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Společnost Exact Systems vznikla v roce 2004 a v současné době je vedoucím dodavatelem řešení kontroly kvality v oblasti výběru, oprav a třídění dílů, součástek a hotových produktů pro automobilový průmysl. Mezi zákazníky společnosti patří především poskytovatelé a dodavatelé automobilového průmyslu a výrobci automobilů.
Skupina Exact Systems momentálně zaměstnává přes 5000 zaměstnanců, kteří pracují se zákazníky s využitím rozsáhlé sítě 60 kanceláří působících po celé Evropě.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

kontrola kvality, automotive

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Work Service je úspěšná nadnárodní personální agentura s dlouhou tradicí v oblasti personálního poradenství a zprostředkování pracovních příležitostí.
Garantujeme nadstandardní péči o klienty i uchazeče o zaměstnání, zkušenosti a odbornost našich konzultantů a především individuální a lidský přístup. V krátkém časovém horizontu Vám zajistíme zaměstnání odpovídající Vašim představám nebo poradíme jak ho nejlépe najít.

Hledáte zaměstnání? Nechte to na nás!

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3757070  Dátum zverejnenia: 6.9.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 160 - 190 Kč/hod.+ příplatky a bonusy za výkon