Reagujte bez životopisu

Operator-ka lakierni. Umowa o pracę, wolne weekendy (Třinec).

Work Service

Místo práce
Třinec, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
jak najszybciej!
Mzdové podmínky (brutto)
18 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do Twoich zadań należeć będzie:

Zawieszanie oraz zdejmowanie z haków karuzeli części narzędzi.
Kontrola jakosci.
Drobne prace korekcyjne.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Oferujemy:
Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat, minimum na rok.
Wynagrodzenie miesięczne brutto: 3.600 zł, zawsze na czas!
Dotowane obiady.

Warto odnotować!
Każdy weekend wolny od pracy!
Wypłacamy zaliczki.
Pomoc w sprawach formalnych: lekarz, konto bankowe
Przełożonym jest koordynatorka, która rozumie język polski.
Możliwość przejścia z zatrudnieniem pod firmę naszego klienta.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Producent narzędzi ogrodniczych.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Jazykové znalosti

Český jazyk - Úplný začátečník (A1) nebo Polský jazyk - Pokročilý (C1) nebo Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Jesteś idealnym kandydatem jeśli:

Jesteś dyspozycyjna do podjęcia pracy od zaraz.
Jesteś zdolny manualnie.
Jesteś zmotoryzowana, bądz dojazd do pracy autobusem miejskim nie stanowi dla Ciebie przeszkody (5 przystanków).
Potrafisz sprawnie wykonywać obowiązki.
Dodatkowe cechy: odpowiedzialność, punktualność i zorganizowanie

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Work Service je úspěšná nadnárodní personální agentura s dlouhou tradicí v oblasti personálního poradenství a zprostředkování pracovních příležitostí.
Garantujeme nadstandardní péči o klienty i uchazeče o zaměstnání, zkušenosti a odbornost našich konzultantů a především individuální a lidský přístup. V krátkém časovém horizontu Vám zajistíme zaměstnání odpovídající Vašim představám nebo poradíme jak ho nejlépe najít.

Hledáte zaměstnání? Nechte to na nás!

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3818369  Dátum zverejnenia: 25.11.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 18 000 Kč/měsíc