Operátor finální kontroly - Brno

Work Service

Místo práce
Brno, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme pracovníky na pozici Operátor finální kontroly. Vhodné především pro fyzicky zdatné muže! Podmínkou je dobrý zdravotní stav a fyzická kondice. Dlouhodobá spolupráce. Nástup možný ihned!

Pracovní doba:

8 hodinové směny (6:00–14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00)

Nabízíme:

- 22.500- Kč/měs. + osobní ohodnocení až 1.500,-Kč/měs. (navyšování mzdy každé tři měsíce)
- příplatky dle zákoníku práce [10 % práce v noci a o víkendu (13,62 Kč/hod.), 25 % přesčas (34,05 Kč/hod.), 100 % práce ve svátek (136,20 Kč/hod.)]
- příplatek za rizikové prostředí 7,30 Kč/hod.
- KVARTÁLNÍ BONUS do výšky 15.000,-Kč
- vstupní lékařská prohlídka hrazena zaměstnavatelem
- dlouhodobá spolupráce
- prohlídka pracoviště
Požadujeme:

- fyzickou zdatnost
- dobrý zrak
- schopnost dlouho se soustředit
- dobrou pracovní morálku, pečlivost, samostatnost
- ochotu pracovat ve směnném provozu
- zkušenosti s finální kontrolou nejsou nutné, vše potřebné naučíme

V případě vážného zájmu nás kontaktujte přes tlačítko ODPOVĚDĚT nebo volejte na číslo +420 602 385 151. Vždy uvádějte pozici o kterou máte zájem.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Výroba kovů nebo kovových výrobků

Výroba kovových odlitků

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Work Service je úspěšná nadnárodní personální agentura s dlouhou tradicí v oblasti personálního poradenství a zprostředkování pracovních příležitostí.
Garantujeme nadstandardní péči o klienty i uchazeče o zaměstnání, zkušenosti a odbornost našich konzultantů a především individuální a lidský přístup. V krátkém časovém horizontu Vám zajistíme zaměstnání odpovídající Vašim představám nebo poradíme jak ho nejlépe najít.

Hledáte zaměstnání? Nechte to na nás!

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3830630  Dátum zverejnenia: 12.12.2019