SALES MANAGER (region Mohelnice, Moravská Třebová a blízké okolí)

Work Service

Místo práce
Olomoucký kraj, Pardubický kraj (Práce vyžaduje cestování)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro svého klienta v současné době hledám zkušeného prodejce v oblasti manipulační techniky nebo průmyslové techniky a blízkých oborů. Jedná se o celosvětovou výrobní a obchodní společnost s letitou tradicí v ČR i v zahraničí.

Hlavní náplní Vaší práce bude:

- vyhledávání obchodních příležitostí ve svém regionu
- prodej techniky a s tím spojených servisních služeb
- péče a rozšiřování svěřeného zákaznického portfolia
- zodpovědnost za ekonomické výsledky svěřeného regionu
- reporting obchodnímu řediteli společnosti v ČR

Požadujeme:

- praxi na pozici obchodníka, obchodního ducha, tah na branku a samostatnost
- zkušenosti s prodejem v oblasti manipulační techniky nebo průmyslové techniky a blízkých oborů
- schopnost rozvíjet dlouhodobé a strategické spolupráce
- výborné vyjednávací schopnosti, profesionální vystupování a jednání
- řidičský průkaz sk. B, ochota cestovat ve svěřeném regionu

Nabízíme:

- výborné finanční podmínky (výše fixní mzdy - dohodou dle Vašich zkušeností a znalostí + další pravidelné bonusy za úspěšné plnění cílů)
- zázemí úspěšné mezinárodní společnosti s letitou tradicí v ČR i v zahraničí
- systematické zaškolení na pozici, coaching
- služební vozidlo, notebook, telefon i k soukromému užívání
- pružná pracovní doba, stravenky, životní pojištění, home office, aj. benefity
- dlouhodobá spolupráce – pracovní smlouva HPP
- výborný tým spolupracovníků, podpora kolegů
- možnost seberealizace a profesního růstu
- nástup možný ihned (září 2020), nebo dohodou
- lokalita působnosti: Mohelnice a blízké okolí, Moravská Třebová a blízké okolí, Olomoucký kraj

V případě Vašeho zájmu účastnit se výběrového řízení pro tuto pozici mi prosím neváhejte poslat Váš strukturovaný životopis a motivační dopis pro tuto pozici.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Mezinárovní obchodně výrobní společnost s letitou tradicí v ČR i v zahranicí.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Work Service je úspěšná nadnárodní personální agentura s dlouhou tradicí v oblasti personálního poradenství a zprostředkování pracovních příležitostí.
Garantujeme nadstandardní péči o klienty i uchazeče o zaměstnání, zkušenosti a odbornost našich konzultantů a především individuální a lidský přístup. V krátkém časovém horizontu Vám zajistíme zaměstnání odpovídající Vašim představám nebo poradíme jak ho nejlépe najít.

Hledáte zaměstnání? Nechte to na nás!

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3951077  Dátum zverejnenia: 13.8.2020