Operátor až 35.000 Kč - svoz z Olomouce

Work Service

Místo práce
Olomoucký kraj, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- výroba světel a elektroniky pro automobilový průmysl
- jemná montáž, kompletace výrobků
- jednoduchá obsluha strojů
- kontrola kvality
- práce vhodná pro muže i ženy

SMĚNNOST:
- 3 směnný provoz (ranní, odpolední, noční) a nepřetržitý provoz
- 8 a 12 hodinové směny (dle pracovního zařazení)

Zaměstnanecké výhody, benefity

MZDOVÉ OHODNOCENÍ:
- 120,50 Kč/hod. + příplatek 6 Kč/hod. za nepřetržitý provoz
- příplatek za odpolední směnu 5%
- prémie za splněný fond pracovní doby až 10%
- osobní ohodnocení až 10%
- výrobní prémie až 34%
- pololetní bonus až 30% průměrné měsíční mzdy
- noční příplatek 10%, víkend příplatek 10%, příplatek za práci přesčas 25%, příplatek za práci ve svátek 100%

BENEFITY:
- odměna za doporučení 12 000 Kč
- příspěvek na stravování
- 5 týdnů dovolená
- svozová doprava z Olomouce a zpět

NABÍZÍME:
- HPP
- nástup ihned
- možný přestup do kmenového stavu klienta

Informace o náboru

V případě, že Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám prosím životopis na [email protected] nebo volejte 601 311 212. Vybraní uchazeči budou kontaktování a pozvání k osobní schůzce.

Podmínkou přijetí do práce je projít testováním na manuální zručnost a vstupní lékařskou prohlídkou!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

OBSAZUJEME NOVÁ PRACOVNÍ MÍSTA NA POZICI "OPERÁTORA MONTÁŽE" V MOHELNICI!

ZAJIŠTĚNÝ SVOZ Z OLOMOUCE TAM A ZPĚT NA VŠECHNY SMĚNY!

MZDA AŽ 35.000 KČ/MĚSÍC, ODMĚNA ZA DOPORUČENÍ 12.000 KČ.

PRÁCE VHODNÁ PRO MUŽE, ŽENY, PÁRY I S UBYTOVÁNÍM!

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- výborný zdravotní stav
- manuální zručnost!
- ochotu pracovat na směny
- samostatnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Work Service je úspěšná nadnárodní personální agentura s dlouhou tradicí v oblasti personálního poradenství a zprostředkování pracovních příležitostí.
Garantujeme nadstandardní péči o klienty i uchazeče o zaměstnání, zkušenosti a odbornost našich konzultantů a především individuální a lidský přístup. V krátkém časovém horizontu Vám zajistíme zaměstnání odpovídající Vašim představám nebo poradíme jak ho nejlépe najít.

Hledáte zaměstnání? Nechte to na nás!

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3968409  Dátum zverejnenia: 15.9.2021