Výrobný pracovník alebo pracovníčka v BA

Work Service

Miesto práce
Bratislava, Slovensko
Termín nástupu
ASAP
802 EUR/mesiac101 EUR variabilná zložka + príplatky + bonusy + odmeny + prémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príjmeme operátorov alebo operátorky výroby
- montáž komponentov na linke
- kontrola automobilových kokpitov
- práca v sklade aj s vzv, prípadne aj s retrákom

Pracovný režim - 3-zmenná prevádzka: PO-PIA/8h.
06:00 -14:00 týždeň ranná, 22:00 - 06:00 týždeň nočná, 14:00 - 22:00 týždeň poobedná

- BONUSY
- PRÍPLATKY
- ubytovanie ZDARMA v BA
- stravné lístky
- možný prechod do kmeňového stavu

Volajte na 0911 050 682 ak sa chcete spýtať viac, CV môžete zasielať na [email protected] .
Teší sa na Vás tím Work Service !

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť sa špecializuje na montáž, logistiku a vývoj modulov pre motorové a nákladné vozidlá. Patrí medzi dodávateľov zahraničnej automotive spoločnosti. Vysokokvalitné inovatívne moduly prispôsobujú požiadavkám zákaznikov spoľahlivo a načas. Pri vývoji užívateľsky výhodných inovácií spoločnosť používa špičkové technológie a moderné štandardy.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

- na montážnej linke - skúsenosti s prácou s uťahovačkou, s káblikami
- v sklade - platný vzv preukaz, skúsenosť s prácou na retráku vítaná
- manuálna zručnosť
- fyzická zdatnosť
- zodpovednosť
- flexibilita

Společnost Work Service je nadnárodní personální společností. V současné době jsme jednou z největších společnotí zabývající se náborem pracovních sil a zajišťováním dočasných pracovníků ve střední a východní Evropě a zaměstnáváme tisíce lidí. Vedoucí postavení na středoevropském trhu práce byl startovní můstek pro mezinárodní expanzi. Nyní působíme v několika evropských zemích: Česká republika, Polsko, Slovensko, Německo, Anglie, Irsko, Ukrajina, Holandsko, Belgie

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3983688  Dátum zverejnenia: 8.10.2020  Spodná hranica mzdy (brutto): 802 EUR/mesiac