Účetní (Praha východ - Průhonice)

Work Service

Místo práce
Praha, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro svého klienta hledám zkušenou Účetní/Účetního. Mým klientem je německá obchodní společnost s letitou tradicí v ČR i v zahraničí.

Nástup možný: IHNED.
Náplň práce:

Účtování a kontrola účetních transakcí týkajících se servisních středisek
Účtování a evidence přijatých tuzemských/zahraničních faktur
Účtování pokladny (kontrola správnosti a náležitostí, účtování)
Účtování banky
Přiznání k DPH a kontrolní hlášení, souhrnné hlášení
Majetek (zařazení, vyřazení, odpisy)
Tvorba a účtování dohadných položek
Příprava podkladů pro zpracování měsíčních účetních uzávěrek

Požadujeme:

Znalost účetní a daňové problematiky, zkušenosti v účtování
Vzdělání ekonomického směru
Uživatelská znalost práce v programu Excel, znalost programu MS AX výhodou
Chuť učit se novým věcem a zdokonalovat se ve svém oboru
Alespoň základní písemná znalost angličtiny
Spolehlivost, pečlivost, přátelskou osobnost, týmového hráče

Nabízíme:

Výborné finanční podmínky
Zázemí v silné mezinárodní společnosti s letitou tradicí v ČR i v zahraničí
5 týdnů placené dovolené, příspěvek na penzijní pojištění, stravenky v hodnotě 100 Kč/den
Notebook, telefon i k soukromému využívání
Propracovaný systém neustálého vzdělávání a zvyšování kvalifikace
Výborný pracovní kolektiv, příjemné pracovní prostředí, podpora kolegů
Místo pracoviště: Praha východ (Průhonice)
Nástup do zaměstnání možný ihned (prosinec 2020), nebo dohodou

V případě Vašeho zájmu účastnit se výběrového řízení mi prosím zašlete Váš životopis a motivační dopis v českém jazyce.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Německá obchodní společnost s letitou tradicí v ČR i v zahraničí.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Work Service je úspěšná nadnárodní personální agentura s dlouhou tradicí v oblasti personálního poradenství a zprostředkování pracovních příležitostí.
Garantujeme nadstandardní péči o klienty i uchazeče o zaměstnání, zkušenosti a odbornost našich konzultantů a především individuální a lidský přístup. V krátkém časovém horizontu Vám zajistíme zaměstnání odpovídající Vašim představám nebo poradíme jak ho nejlépe najít.

Hledáte zaměstnání? Nechte to na nás!

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3996428  Dátum zverejnenia: 1.12.2020