Operátor výroby v Odrách až 30 000 Kč s ubytováním

Work Service

Místo práce
Odry, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
Ihned
Mzdové podmínky (brutto)
Od 28 000 Kč/měsícBonusy/prémie, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Ubytování/příspěvek na ubytování

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- výroba průmyslových a hydraulických hadic
- jednoduchá obsluha strojů

SMĚNNOST:
- nepřetržitý provoz (kombinace 7,5 hodinových a 11 hodinových směn)

POŽADUJEME:
- výborný zdravotní stav
- ochotu pracovat na směny
- samostatnost
- nutná znalost českého jazyka

Zaměstnanecké výhody, benefity

- 121,60 Kč/hod + prémie 10% dle plnění norem
- 26,90 Kč/hod. příplatek za nepřetržitý provoz
- příplatek za víkend 10%,
- příplatek za noc 20 Kč/hod
- příplatky za přesčas (všední den 25%, víkend 27%)
- příplatek za nepřetržitý provoz a mnoho dalších

NABÍZÍME:
- HPP
- 5 týdnů dovolené
- příspěvek na stravování
- možnost dobře placených přesčasů
- příspěvek na dopravu
- ubytování zdarma
- zaškolení a zaučení samozřejmostí

Informace o náboru

Pokud vás nabídka zaujala, zašlete nám životopis.

Vybrané uchazeče pozveme na výběrové řízení, které se koná pravidelně každý týden.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Pro našeho významného klienta z průmyslové výroby hledáme vhodné operátory do výroby. Náš klient je jedním z největších výrobců průmyslových a hydraulických hadic na světě a přibližně 90 % své produkce vyváží na zahraniční trhy.

NABÍZÍME UBYTOVÁNÍ ZDARMA NEBO PŘÍSPĚVEK NA VLASTNÍ DOPRAVU, PŘÍSPĚVEK NA STRAVOVÁNÍ, PŘÍPLATEK ZA NEPŘETRŽITÝ PROVOZ, 5 TÝDNŮ DOVOLENÉ.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- výborná manuální zručnost
- technické myšlení
- znalost českého jazyka

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Work Service je úspěšná nadnárodní personální agentura s dlouhou tradicí v oblasti personálního poradenství a zprostředkování pracovních příležitostí.
Garantujeme nadstandardní péči o klienty i uchazeče o zaměstnání, zkušenosti a odbornost našich konzultantů a především individuální a lidský přístup. V krátkém časovém horizontu Vám zajistíme zaměstnání odpovídající Vašim představám nebo poradíme jak ho nejlépe najít.

Hledáte zaměstnání? Nechte to na nás!

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4000820  Dátum zverejnenia: 23.9.2021  Spodná hranica mzdy (brutto): 28 000 Kč/měsíc