Operátor výroby 24.500 Kč/měsíc - Brno Modřice

Work Service

Místo práce
Modřice, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
dle domluvy

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• obsluha vstřikolisu
• drobná manuální práce, montáž drobných komponentů
• kontrola kvality hotových výrobků
• evidence vadných výrobků
• práce ve 3. směnném provozu (neděle noční - pátek odpolední) - Volné víkendy

Zaměstnanecké výhody, benefity

• práce na HPP, 25 dní dovolené
• osobní ohodnocení až 2.000,- Kč
• výkonnostní bonus 0-15% ze základní mzdy
• narozeninové flexipassy v hodnotě 500,- Kč
• příplatek za přesčas 25% z průměrné mzdy
• příplatek za noc 10%
• příplatek za víkend 25%
• příplatek za svátek 100%
• náborový příspěvek 10.000 Kč (vyplacení po úspěšném ukončení zkušební doby)
• bonus za doporučení nového zaměstnance 5.000 Kč
• příspěvek na stravování-STRAVENKY ve výši 80.- Kč
• vstupní lékařská prohlídka hrazena
• pracovní obuv zajištěna
• zázemí prosperující společnosti
• vstřícnost a dlouhodobou spolupráci
• svoz zaměstnanců (3 svozová místa)
• možnost kariérního růstu na další pozice např. manipulant, inspektor kvality, skladní apod.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Firma se zabývá montáží a dodávkou interiérového a exteriérového vybavení pro automobilový průmysl.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• pečlivost, manuální zručnost
• dobrý zrak nebo adekvátní pomůcky (brýle, čočky)
• spolehlivost a chuť k práci
• dochvilnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Work Service je úspěšná nadnárodní personální agentura s dlouhou tradicí v oblasti personálního poradenství a zprostředkování pracovních příležitostí.
Garantujeme nadstandardní péči o klienty i uchazeče o zaměstnání, zkušenosti a odbornost našich konzultantů a především individuální a lidský přístup. V krátkém časovém horizontu Vám zajistíme zaměstnání odpovídající Vašim představám nebo poradíme jak ho nejlépe najít.

Hledáte zaměstnání? Nechte to na nás!

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4002389  Dátum zverejnenia: 20.11.2020