Projektový manažer (oblast skladového hospodářství)

Work Service

Místo práce
Královéhradecký kraj, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro mezinárodní společnost s letitou tradicí v ČR i v zahraničí hledám PROJEKTOVĚHO MANAŽERA (OBLAST SKLADOVÉHO HOSPODÁŘSTVÍ).

Náplň práce:

Vedení realizace a implementace projektů v oblasti intralogistiky, a to zejména v oblasti skladového hospodářství (regálové systémy, SW pro správu a řízení flotil manipulační techniky, systémové vozíky, aj.)
Technická a obchodní podpora manažera prodeje
Jednání se zákazníky, vyjednávání a koordinace činnosti subdodavatelů
Působnost v regionu Hradec Králové a blízkém okolí

Požadujeme:

SŠ/VŠ vzdělání (výhodou - technického nebo ekonomického zaměření)
Praxi v oblasti skladové problematiky nebo provozní logistiky – zřizování skladů, optimalizace skladů
Zkušenosti s prací s ERP systémy výhodou
Praxe v oblasti technického poradenství a v obchodní činnosti výhodou
Ekonomické a finanční povědomí
Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

Výborné finanční podmínky a další bonusy
Notebook, telefon, služební automobil i k soukromým účelům
Stabilní zaměstnání v mezinárodní společnosti
Odborné zaškolení na centrále společnosti pro ČR v Praze, také možnost školení na mateřské centrále společnosti v zahraničí
Zaměstnanecké výhody
Stravenky v hodnotě 120 Kč
5 týdnů placené dovolené
Příspěvek na penzijní pojištění, aj. výhody
Předpoklad dlouhodobé spolupráce
Možnost nástupu ihned (únor 2021) nebo dohodou
Home Office
Místo působnosti v regionu Hradec Králové a blízké okolí

V případě Vašeho zájmu zúčastnit se tohoto výběrového řízení, mi prosím zašlete Váš životopis.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Úspěšná mezinárodní společnost s letitou tradicí v ČR i v zahraničí.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Work Service je úspěšná nadnárodní personální agentura s dlouhou tradicí v oblasti personálního poradenství a zprostředkování pracovních příležitostí.
Garantujeme nadstandardní péči o klienty i uchazeče o zaměstnání, zkušenosti a odbornost našich konzultantů a především individuální a lidský přístup. V krátkém časovém horizontu Vám zajistíme zaměstnání odpovídající Vašim představám nebo poradíme jak ho nejlépe najít.

Hledáte zaměstnání? Nechte to na nás!

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4028380  Dátum zverejnenia: 2.2.2021